Butelka w 100% z innych butelek od Żywiec Zdrój


Żywiec Zdrój

Dbasz o nawodnienie w ciągu dnia ale równie mocno troszczysz się o środowisko naturalne? Chcesz mieć butelkę z wodą zawsze przy sobie a jednocześnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak Twoje wybory przekładają się na kondycję naszej planety? Sięgnij po produkty w opakowaniach wykonanych w 100% z materiału z recyklingu! Żywiec Zdrój wprowadził właśnie na rynek wodę niegazowaną w nowym, poręcznym formacie 1l, której butelka została wykonana w całości z przetworzonego plastiku. A to oznacza m.in. mniej CO2 i mniej nowo wyprodukowanego plastiku w środowisku.

Nowy Żywiec Zdrój NIEGAZOWANY w formacie 1 litr docenią przede wszystkim osoby aktywne, spędzające dużo czasu poza domem i szukające produktu, który pozwoli im zadbać o odpowiednie nawodnienie w ciągu całego dnia, a jednocześnie będzie wystarczająco lekki i poręczny, by bez trudu zmieścić go w torebce czy plecaku. Produkt przypadnie też do gustu wszystkim tym, którzy starają się żyć w sposób zrównoważony i ekologiczny. Bo chociaż życie bez plastiku jest w dzisiejszych czasach praktycznie niemożliwe, absolutnie konieczne jest odpowiedzialne gospodarowanie nim i dbanie o ty, by nigdy nie trafiał do środowiska naturalnego. Żeby tak się stało, potrzebne jest zrozumienie, że plastik to cenny surowiec, który odpowiednio potraktowany ma szanse zyskać nowe życie. Butelki wykonane w 100 % z recyklingu to najlepszy dowód na to, że nasze codzienne nawyki w zakresie segregacji odpadów przekładają się na konkretne działania i w rezultacie – na stan naszej planety.

Nowy, litrowy format wody niegazowanej Żywiec Zdrój jest trzecim, po 5-litrowej butelce wody niegazowanej oraz Żywiec Zdrój Essence, produktem oferowanym przez markę w opakowaniu wykonanym w całości z plastiku z recyklingu. Sięgnięcie po surowiec z odzysku pozwoliło wyeliminować użycie nowego plastiku, znacząco ograniczyło emisję CO2 i jest namacalnym dowodem na to, że recykling opakowań ma znaczenie i przekłada się na ograniczenie ilości plastiku w środowisku.

Żywiec Zdrój NIEGAZOWANY w formacie 1l w opakowaniu w 100% z recyklingu dostępny jest od października w sieci sklepów Biedronka. Rekomendowana cena detaliczna wynosi 1,79 zł.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni FIT SMART OD TRIUMPH SUPER BIUSTONOSZ DLA SUPER KOBIET. TO JEST ROK SUPER KOBIET
Następny Herbaciane antidotum na jesień – sposoby na wzmocnienie odporności