fbpx
piątek, 12 lipca 2024

Twój kieszonkowy terapeuta to praktyczny poradnik pełen trafnych i błyskotliwych wskazówek, dzięki którym możesz skutecznie poprawić jakość swojego życia.

A po drodze odnaleźć poczucie celu, siłę psychiczną i radość – każdego dnia!

Nie radzisz sobie z konfliktami w związku? A może w ogóle nie umiesz się zaangażować?

Nie potrafisz przestawić się na pozytywne myślenie o sobie?

Brak ci ochoty na spotkania z przyjaciółmi i wychodzenie z domu?

Nie realizujesz się w pracy zawodowej i nie potrafisz czerpać z niej satysfakcji?

Wpatrywanie w ekran telefonu, komputera i telewizora stało się twoim uzależnieniem?

Wieczorami nie masz siły ani pomysłu na to, co zrobić z wolnym czasem?

Masz napady kompulsywnego jedzenia, a potem się za to nie znosisz?

Borykasz się ze stanami lękowymi, depresją i innymi problemami emocjonalnymi?

Jeśli stawiasz sobie takie pytania, ta książka jest dla Ciebie!

Dr Zimmerman na co dzień pomaga tym, którzy zmagają się ze swoim życiem. Pragną coś zmienić, ale nie wiedzą, od czego zacząć i pytają:

  • dlaczego wciąż wikłam się w nieszczęśliwe związki?
  • czemu tak łatwo się denerwuję?
  • czy coś jest ze mną nie tak?

Brzmi znajomo? Twój kieszonkowy terapeuta odpowiada: wszystko z Tobą w porządku.

Tylko że zadajesz złe pytania.

A niewłaściwe pytania dają niewłaściwe odpowiedzi.

Dzięki tej książce zrozumiesz, jak w okresie dorastania kształtują się schematy zachowań, które powielasz jako dorosły, i odkryjesz przyczyny nękających Cię trudności, ukryte tak głęboko, że nie masz o nich pojęcia. A także nauczysz się odnajdywać przeszkody, jakie sobie stawiasz – i zaczniesz je pokonywać. Książka łączy praktyczne narzędzia z anegdotami czerpanymi z gabinetu terapeutycznego, tłumaczy skomplikowane zagadnienia psychologiczne w sposób prosty i z empatią. Jeśli poznasz źródło swoich problemów, możesz dokonać znaczących – i trwałych – zmian we własnych życiu.

Świetna rzecz dla tych, którzy myślą o psychoterapii i są jej ciekawi, ale też dla tych, którzy już jej doświadczają i chcą zrozumieć więcej. Jest uczciwa – zamiast łatwych rozwiązań daje nadzieję, że zmiana jest możliwa, i zachęca do niej. Chciałabym, żeby ktoś w taki sposób wytłumaczył mi fizykę kwantową” – Małgorzata Bułhak, psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka, współzałożycielka Pracowni Psychoterapii Dobre Więzi

Twój kieszonkowy terapeuta da Ci nadzieję na zmianę, pomoże poprawić jakość Twojego życia i cieszyć się nim każdego dnia.

Dr Annie Zimmerman jest psychoterapeutką, pisarką i akademiczką. W 2021 roku jako @your_pocket_therapist zaczęła publikować na TikToku i Instagramie spostrzeżenia i porady zaczerpnięte z własnej praktyki terapeutycznej i od tego czasu zgromadziła miliony obserwujących, którzy wracają na jej profile w poszukiwaniu porad w najróżniejszych kwestiach: od teorii przywiązania, przez pracę ze swoim wewnętrznym dzieckiem, aż po drogi akceptacji własnego ciała.

Poprzedni

Złodziej mojego serca

Następny

Sekret

Zobacz również to: