fbpx
sobota, 22 czerwca 2024

Bestsellerowy autor, Brandon Sanderson powraca z opowieścią o nieustraszonej dziewczynie, która chce zostać pilotem myśliwca w czasach najazdu ludzkości przez okrutną rasę obcych.

Świat Spensy jest atakowany od setek lat. Obcy zwani Krellami przypuszczają jeden powietrzny atak za drugim, prowadząc niekończącą się kampanię, której celem jest zagłada ludzkości. Jedyną obroną przed nimi są eskadry myśliwców walczące z wrogiem w przestworzach. Piloci są bohaterami niedobitków ludzkiej rasy.

Spensa zawsze marzyła, że zostanie jedną z nich, że będzie latać i dowiedzie swojej odwagi. Jednak ciąży na niej niesława jej ojca – zestrzelonego przed wieloma laty pilota, który nieoczekiwanie zdezerterował, praktycznie przekreślając szanse Spensy na przyjęcie do szkoły pilotów.

Ludzie nigdy nie pozwolą Spensie zapomnieć o tym, co zrobił jej ojciec, lecz ona mimo to postanowiła latać. A Krelle właśnie to umożliwili. Podwoili liczebność swojej powietrznej armady, jeszcze bardziej zagrażając światu Spensy. Rozpaczliwa walka ludzkości o przetrwanie pozwoli spełnić jej marzenie życia…

Autor: Brandon Sanderson Tytuł: Do gwiazd Format: 140 x 205 mm Stron: 606 Okładka: miękka ze skrzydełkami Wydawnictwo: Zysk i S-ka Tłumaczenie: Zbigniew Królicki Wydanie: wyd. 1 ISBN: 978-83-8116-574-7 Sugerowana cena det.: 39,90 zł

Poprzedni

Włącz się w ruch - adidas prezentuje kolekcje Primeknit LUX i FLW

Następny

Kawa dla kota

Zobacz również to: