fbpx
sobota, 2 grudnia 2023

Święta za pasem, a Ty nie umyłaś jeszcze okien? Nie martw się, możesz zrobić to szybko i sprawnie. Wystarczy, że sięgniesz po żółtą ściereczkę Vileda Actifibre Window z nowoczesną i unikalną warstwę PVA. Dzięki temu świetnie pochłania i zatrzymuje w sobie wodę. A wyczyszczone powierzchnie są idealnie czyste i lśniące już po jednym przetarciu.

Actifibre Window to ściereczka nowej generacji, zaprojektowana w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologię, zapewniającą wyjątkowo skuteczne efekty czyszczenia. Warstwa czyszcząca PVA o strukturze przestrzennej 3D posiada znakomitą zdolność wchłaniania wody, dzięki czemu powierzchnia jest sucha już po jednym przetarciu. Actifibre Window w mig wyczyści okna, lustra, kafelki i wszystkie szklane powierzchnie, nie pozostawiając nieestetycznych smug i zacieków.

Dzięki swoim właściwościom bez trudu poradzi sobie z brudem i uporczywymi plamami. Aby osiągnąć najlepsze efekty sprzątania, przed zastosowaniem lekko zwilż ściereczkę wodą – będzie miękka i elastyczna. Actifibre Window można prać w temperaturze do 60°C, z podobnymi kolorami.

Vileda wyspa kobiet

Cena: ok. 9,99 zł

 

Poprzedni

Śmietana 12% i 18% Czarnocin – z krainy mlekiem płynącej

Następny

STREFA KOMFORTU. DOBRE SAMOPOCZUCIE W CZASIE LOCKDOWNU

Zobacz również to: