fbpx
niedziela, 19 maja 2024

Seria The Sims 4 osiągnęła nowy rekord – po grę sięgnęła największa liczba fanów w historii serii

Maxis™, studio Electronic Arts Inc. (NASDAQ:EA) ogłosiło, że miesięczna liczba graczy The Sims ™ 4 w tym kwartale jest najwyższą w całej historii gry. Jednym z powodów jest ciągłe dostarczanie świeżych treści dla fanów m.in. w postaci premierowego, dziewiątek dodatku The Sims 4 Życie Eko, który od dzisiaj jest dostępny na PC, Mac, PlayStation®4 i Xbox One.

The Sims 4 Życie Eko daje graczom wyjątkową możliwość wprowadzenia w grze zrównoważonego stylu życia oraz edukuje, jak ważne jest uczestnictwo w proekologicznych ruchach społecznych.

To idealny moment na pojawienie się tak ważnego tematycznie dodatku. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy do społeczności The Sims 4 dołączyło ponad 2,5 miliona nowych graczy.

W ostatnim kwartale gra odnotowała najwyższy poziom aktywności fanów – 10 milionów graczy miesięcznie. The Sims 4 nadal jest źródłem świetnej zabawy i radości dla wszystkich, którzy chcą odtworzyć w grze wyjątkowe momenty z życia. Siła The Sims 4 tkwi w wyjątkowej społeczności, która w swoich rozgrywkach wykazuje się wyjątkową kreatywnością i poczuciem humoru przy tworzeniu różnorodnych i unikalnych Simów, ich domów oraz historii.

„Nasz zespół w Maxis zawsze starał się dać naszym graczom swobodę wyrażania siebie w The Sims” powiedziała Lyndsay Pearson, General Manager i Executive Producer The Sims. „W ciągu ostatnich kilku miesięcy zobaczyliśmy, jak The Sims 4 stało się wyjątkowym miejscem dla wielu graczy. Widzieliśmy, jak fani odtwarzają w naszej grze imprezy z przyjaciółmi i rodzinami, wesela i ukończenia szkoły – nie możemy się więc doczekać, aby zobaczyć, jak dobrze sobie poradzą z Życiem Eko. ”

The Sims 4 Życie Eko wprowadza ewoluujący świat Evergreen Harbour, w którym Simowie mają bezpośredni wpływ na stan środowiska. Mogą zacząć wprowadzać ekologiczne zmiany w zagraconym kamieniołomie Grimsa, Stacji Pod Sosnami lub zniszczonym Porcie Obietnic. Bez względu na to, gdzie zdecydują się mieszkać, Simowie mogą brać udział w różnych ekologicznych działaniach na rzecz lokalnej społeczności, w tym wytwarzanie własnej energii elektrycznej i wody przy użyciu odnawialnych zasobów energii, hodowanie jedzenia w wertykalnych ogrodach czy poddawanie recyclingowi niepotrzebnych rzeczy, które mogą przemienić się na produkty wielokrotnego użytku. Jeżeli to za mało, to można również uprawiać dumpster diving, czyli nurkowanie w śmietnikach, w których można znaleźć prawdziwe skarby – telewizor, stół, łóżko i inne elementy do przerobienia i urządzenia domu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat The Sims 4, śledź @TheSims na Twitterze, Instagramie lub TikToku, polub The Sims na Facebooku, i odwiedź TheSims.com.

 

Poprzedni

Owoce w kosmetykach

Następny

WZRUSZAJĄCY PREZENT NA DZIEŃ TATY. FOTOKSIĄŻKA

Zobacz również to: