fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Myślisz, że mycie podłóg zawsze jest pracochłonne i uporczywe? Nic z tych rzeczy, nie musisz już wykonywać szeregu kłopotliwych czynności, począwszy od nalewania wody do wiadra, dodawania płynu, po ręczne wyżymanie mopa. Nowość 1-2 Spray MAX ze spryskiwaczem od Viledy gwarantuje wygodę i umożliwia czyszczenie podłogi na mokro bez użycia wiadra. A dzięki dwustronnej nakładce sprawnie umyjesz nawet duże powierzchnie. Posprzątasz raz dwa!

Dwa razy więcej wyczyszczonej powierzchni

1-2 Spray MAX ma dwustronną nakładkę z mikrofibry i obrotową głowicę 180°, dzięki czemu z powodzeniem wyczyścisz nim dwa razy większą powierzchnię podłogi niż standardowym mopem ze spryskiwaczem. Obrotowa głowica mopa pozwala na błyskawiczne odwrócenie nakładki czyszczącej i dalsze sprzątanie, podczas gdy inne mopy, wyposażone w jednostronną nakładkę, wymagają już jej wymiany lub czyszczenia. 1-2 Spray MAX bez problemu dotrze w trudno dostępne miejsca, np. pod meblami, a dobrze wyprofilowana stopa mopa pozwoli na usunięcie zabrudzeń z kątów i narożników. Funkcjonalny uchwyt sprawia, że wkład możesz w prosty sposób zdjąć (bez konieczności kontaktu z zanieczyszczeniami) i wyprać w pralce nawet w temperaturze 60°C.

Czysta podłoga w dwóch krokach bez użycia wiadra

Rozlana w porannym pośpiechu kawa czy błoto przyniesione po popołudniowym spacerze powodują, że podłoga wymaga mycia nawet kilka razy dziennie. W takim codziennym, doraźnym czyszczeniu podłóg i szybkim uporaniu się z zabrudzeniami pomoże ci Mop 1-2 Spray MAX – mycie potrwa zaledwie chwilę i to bez konieczności stosowania wiadra. Ergonomiczny dozownik uwalnia z pojemnika delikatną mgiełkę, umożliwiając rozprowadzenie jej bezpośrednio na plamę, a mechanizm sprayu zapewnia kontrolowane, równomierne rozprowadzenie płynu na czyszczonej powierzchni. I to na każdym rodzaju podłogi – bez wyjątku! Delikatna warstwa wilgoci pozwala na czyszczenie nawet podłóg drewnianych.

Łatwe uzupełnianie płynu

Tym, co wyróżnia i sprawia, że 1-2 Spray MAX ma szansę stać się twoim domowym niezbędnikiem jest wystarczająco duży pojemnik na płyn do spryskiwania – 750 ml. Dzięki temu sprzątanie jest jeszcze bardziej efektywne. Pojemnik możesz łatwo zdjąć, aby w razie potrzeby uzupełnić płyn.

Pojemność zbiornika: 750 ml
Cena: ok. 99,96 zł
Marka: Vileda

Więcej na: https://www.sklep.vileda.pl/produkt/mop-1-2-spray-max-ze-spryskiwaczem.php

Poprzedni

Nowość! SZAMPONY VENITA BIO

Następny

Zadbaj, aby Twoje dziecko zawsze miało czyste rączki

Zobacz również to: