fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Pierwszy weekend wakacji już za nami, uczniowie będą mogli odpocząć od zajęć i spędzić czas na świeżym powietrzu. Czekają nas wyjazdy, podróże, spacery po górach, a także upały i słońce. W ciepłe dni z pewnością sprawdzi się butelka termiczna, która nie tylko zadba o to, aby kawa na górskim stoku smakowała odpowiednio, ale również ochłodzi nas w upalny dzień dając dawkę orzeźwienia.

Nowoczesna butelka termiczna Dafi została wykonana w precyzyjny sposób, z dbałością o szczegóły. Wykorzystanie wysokiej jakości, bezpiecznej i certyfikowanej stali kwasoodpornej sprawia, że butelka nie utrzymuje i nie przenosi zapachów, dzięki czemu można używać jej przez długi czas. Dodatkowa powłoka miedziana sprawia, że utrzymuje ona jeszcze dłużej temperaturę zimnych i ciepłych napojów, dzięki czemu będzie przydatna przez cały rok niezależnie od pogody i wysokości słupka na termometrze.

Butelka termiczna jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Łatwe czyszczenie pozwala na zachowanie prawidłowej higieny. Szczelny, zakręcany korek wyposażono w wygodny uchwyt, który ułatwia jej przenoszenie, aby można było ją mieć w każdej chwili w zasięgu ręki. Dodatkowo posiada antypoślizgową podstawę oraz bardzo wygodny sposób nalewania. Kolorystyka, nowoczesny kształt i matowe wykończenie butelki termicznej Dafi sprawiają, że każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb.

BUTELKA TERMICZNA wyspa-kobiet.pl

BEZPIECZNA DLA ŚRODOWISKA

Butelka termiczna została wykonana z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A. Używanie jej to pierwszy lub kolejny krok w kierunku ochrony środowiska, redukuje bowiem korzystanie z jednorazowych kubeczków na kawę lub herbatę.

Butelkę można nabyć na https://sklep.dafi.pl/
Cena: 64,90 zł
Pojemność: 490 ml

Poprzedni

AUSSIE NOURISH BEZPRAWNIE GŁADKIE WŁOSY

Następny

Szmaragdowe Żuki. Linum - lniane rękodzieło

Zobacz również to: