fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Marka Rio Mare zaprasza konsumentów do udziału w niezwykłym konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – w tym dwa bony wakacyjne, każdy o wartości 15 000 zł.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w dniach od 1 czerwca do 16 lipca kupić jeden z trzech produktów Rio Mare z certyfikatem MSC. Następnie należy wejść na stronę konkursriomare.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Nagrodą główną są dwa bony wakacyjne na spotkanie z oceanem, każdy o wartości 15 000 zł. Do wygrania jest również 50 zestawów produktów Rio Mare oraz gadżetów. Każda osoba biorąca udział w akcji promocyjnej otrzyma nagrodę gwarantowaną – ebook Dziewczynka i Ocean.

Ebook jest ilustrowaną wersją filmu o tym samym tytule, który opowiada o niezwykłej przygodzie Ondiny, wyruszającej w podróż ze swoim nowym przyjacielem. Rysunkowa produkcja powstała w ramach współpracy marki Rio Mare z organizacją WWF i promuje zrównoważone rybołówstwo.

Film można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/qk5dI0ekEOE

Razem dla Oceanów

Rio Mare od 2011 roku promuje i komunikuje swoje zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju. Biorąc pod uwagę zagrożony stan niektórych gatunków tuńczyka na świecie, marka już w 2016 roku rozpoczęła współpracę z organizacją WWF i zobowiązała się do ochrony zdrowia oceanów i źródeł utrzymania społeczności, które są od nich zależne.

Od tego czasu marka Rio Mare skupiała się przede wszystkim na poprawie zrównoważonego charakteru swoich łańcuchów dostaw, zarówno dla rybołówstwa przybrzeżnego, jak i przemysłowego. Podjęte działania maja sprawić, że do końca 2024 roku 100% wykorzystywanych przez nią stad tuńczyka będzie pozyskiwanych z łowisk certyfikowanych przez MSC lub z wiarygodnych i kompleksowych projektów udoskonalania rybołówstwa (FIPs). Obecnie jest to już 70%.

Certyfikat MSC

Certyfikat MSC zapewnia, że ryba pochodzi z połowów spełniających wymogi standardu MSC w zakresie dobrze zarządzanego, zrównoważonego rybołówstwa. W Polsce dostępne są już 3 produkty marki Rio Mare z niebieskim logo certyfikatu MSC.

Rio Mare wyspa kobiet

Tuńczyk w oliwie z oliwek 3 x 80 g

Niezwykły i niepowtarzalny smak tuńczyka Rio Mare z certyfikatem MSC zapewniającym, że produkt spełnia standardy zrównoważonego i identyfikowalnego rybołówstwa, od morza po stół. Limitowana edycja z etykietą Razem dla Oceanów nawiązuje do partnerstwa Rio Mare i WWF w trosce o zasoby tuńczyka i zdrowie oceanów. Cena: 17,99

Rio Mare Insalatissime

Gotowe danie z warzyw i tuńczyka! Rio Mare Insalatissime Sałatka z komosą ryżową i tuńczykiem oraz z ciecierzycą i tuńczykiem łączy w sobie delikatne kawałki najlepszego tuńczyka Rio Mare z warzywami oraz przyprawami. To szybki, zbilansowany posiłek, gotowy do spożycia w dowolnym momencie. Certyfikat MSC zapewnia, że ryba pochodzi z połowów spełniających wymogi standardu MSC w zakresie dobrze zarządzanego, zrównoważonego rybołówstwa. Cena: 12,99

Poprzedni

Zielony sekret zdrowia

Następny

Jaki jest Twój letni look? Rossmann rusza z nowym sezonem

Zobacz również to: