fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

MARKA AKCESORIÓW MODOWYCH OTWORZYŁA NOWY SKLEP W CENTRUM HANDLOWYM POZNAŃ PLAZA I ŚWIĘTOWAŁA URODZINY WYDARZENIEM, NA KTÓRYM POJAWIŁY SIĘ ZNANE OSOBISTOŚCI TAKIE JAK MAFFFASHION.

PARFOIS świętuje w tym roku swoje 10 urodziny w Polsce. Portugalska marka modowa oferująca akcesoria kobiece przypieczętowała uroczystą datę inauguracją nowego sklepu, w centrum handlowym Poznań Plaza, w mieście, w którym powstał jej pierwszy stacjonarny sklep. Obecnie marka obecna jest na rynku w miastach takich jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław i Poznań.

26 maja w sklepie PARFOIS w Poznań Plaza miało miejsce uroczyste otwarcie. Podczas imprezy na gości czekało wiele niespodzianek: muzyka na żywo w wykonaniu znanej Dj-ki Lulu Maliny czy sesja live painting z ilustratorką Basią Grzybowską Flores.

Na wydarzeniu pojawiły się tacy goście jak Mafffashion, stylistka Karolina Domaradzka, Pola Bogdańska oraz inne postacie wyznaczające modowe trendy. Marka zadbała o to, aby dzień ten obfitował w niezapomniane momenty.

PARFOIS PARFOIS

PARFOIS jest portugalską marką oferującą akcesoria modowe, założoną w 1994 roku przez Manuelę Medeiros, której marzeniem od zawsze było stworzenie wyjątkowych oraz dostępnych dla każdej kobiety dodatków. 25 lat później, marka ma blisko 900 sklepów w 70 krajach.

Poprzedni

Rozmowa z Iloną Gołębiewską

Następny

Czerwcowe nowości kosmetyczne w drogeriach Natura

Zobacz również to: