fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach, lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

Zaopatrzenie każdej komórki w pierwiastki niezbędne dla życia i zdrowia, występujące w naturze, jest podstawą dla zachowania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Najkrótszą drogą do osiągnięcia tego celu jest rozdrobnienie pierwiastków do wielkości pozwalającej na ich przenikanie przez błony komórkowe. Pozyskiwane dzięki tej technologii cząstki minerałów są ponad dziesięciokrotnie mniejsze niż dotychczas stosowane w farmakologii i kosmetologii nanocząsteczki. Monojony złota mają rozmiar 0,2 nm, srebra 0,2 nm, natomiast krzemu 0,24 nm.

Opatentowana przez nas technologia zapewnia tym niezwykle małym cząsteczkom najczystszych minerałów, znajdujących się w dermokosmetykach, przenikanie do najgłębszych warstw skóry, zapewniając jej odżywianie i odnowę na poziomie komórkowym. Technologia monojonowa dostarcza organizmowi substancji aktywnych w najlepiej przyswajalnej formie. Wykorzystujemy efekty własnych badań i wynalazki oraz innowacyjne w skali światowej rozwiązania, umiejętnie współgrając w harmonii z naturą, działamy w służbie poprawy stanu zdrowia – mówił Remigiusz Szczepaniak, prezes Invex Remedies.

Szczególnie wiele uwagi prezes Szczepaniak poświęcił znaczeniu suplementacji codziennej diety w pierwiastki niezbędne do zdrowego, sprawnego psychicznie i fizycznie życia, głównie krzemu.

Krzem jest pierwiastkiem stanowiącym absolutną podstawę suplementacji organizmu – szczególnie ze względu na jego udział w tkance łącznej. Jego rola w organizmie jest ciągle niedoceniana pomimo wiarygodnych wyników badan klinicznych. Bez krzemu nie ma życia, bez krzemu nie przyswająmy aż 74 pierwiastków, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Każda terapia polegająca na odbudowie zasobów organizmu i wykorzystaniu możliwości własnego układu immunologicznego oraz funkcji regeneracyjnych powinna rozpocząć się od uzupełnienia niedoboru krzemu – podkreślił m.in. Remigiusz Szczepaniak.

Kosmetyki i suplementy diety produkowane są z naturalnych minerałów i wzajemnie się uzupełniają. Klaudyna Wolak, specjalistka ds. sprzedaży i marketingu, odkryła przed dziennikarzami nieznane właściwości złota, srebra monojonowego, krzemu, boru, miedzi, cynku, magnezu, chromu i manganu w skutecznej regeneracji i pielęgnacji skóry. W ofercie Invex Remedies znajduje się kilkadziesiąt komplementarnych produktów kosmetycznych i suplementów diety oraz biochelatów.

Kosmetolog Magdalena Jędrzejczak przeprowadziła na grupie dziennikarek badanie parametrów skóry, czyli sprawdziła jej nawilżenie, złuszczenie i wielkość zmarszczek adekwatnych do wieku. Po analizie tych danych dobrała odpowiednie kosmetyki marki Invex Remedies do pielęgnacji gabinetowej i domowej.

Tradycyjnie wielość dań na ciepło, sałatek i przystawek zadowoliła wegetarian i wegan. A wszystkie potrawy były przygotowane według pomysłu, smaku i pod czujnym okiem Moniki Iskandar, dyrektor zarządzającej IMR advertising by PR.

W konferencji prasowej udział wzięli goście, przedstawiciele firmy Invex Remedies: Remigiusz Szczepaniak − prezes, Anna Parkita − dyrektora finansowa, Klaudyna Wolak – specjalistka ds. sprzedaży i marketingu, Maciej Ponikowski – doradca klienta oraz Magdalena Jędrzejczak – kosmetolog.

Spotkanie sprawnie i dowcipnie moderował aktor, Patryk Bartoszewski.

Poprzedni

Nie ma grilla bez Mosso

Następny

VEGAN Skin Desserts Chia&Goi Ratunek dla włosów kruchych i matowych

Zobacz również to: