Dwie topowe influencerki makijażowe na warsztatach u makijażysty Kim Kardashian West w Nowym Jorku


The Masterclass

Amelia Szczepaniak i Weronika Sączawa „komunikatywnie” w ubiegły weekend wzięły udział w kolejnej edycji warsztatów makijażowych The Masterclass, organizowanych przez znanego makijażystę Kim Kardashian West – Mario Dedivanovica. Podczas kilkugodzinnego szkolenia mogły poznać sekretne tajniki makijażu sław Hollywood oraz najnowsze trendy makijażowe nadchodzących sezonów.

 

Blogerki pojechały do Nowego Jorku na zaproszenie GLOV, która jako jedyna polska marka od kilku lat jest sponsorem wydarzenia. W poprzednich edycjach brały udział między innymi: Jessica Mercedes, Ola Nowak, Littlemooonster, Małgorzata Rozenek-Majdan, Klaudia Owczarek.

Marka GLOV ogłosiła właśnie konkurs, w którym do wygrania jest wyjazd na prestiżowe warsztaty i wyruszenie w niezwykłą podróż. Miejsce kolejnej edycji jest owiane tajemnicą, ale z pewnością wyjazd będzie wspaniałą przygodą, ponieważ GLOV oferuje udział w Masterclassach, przelot, zakwaterowanie oraz torbę kosmetyków o wartości ponad 4000zł, wyselekcjonowanych przez Mario.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu dostępne tutaj: https://makeup-experience.com

The Masterclass

 

[metaslider id="18671"]
Poprzedni NOWA ODSŁONA MĘSKIEJ ŚWIEŻOŚCI STR8
Następny CHUSTECZKI NAWILŻANE DO HIGIENY INTYMNEJ GENTLE DAY