fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Lato to doskonała okazja na odświeżenie wnętrza! W tym sezonie zaproś do domu skandynawski minimalizm. Piękny, ponadczasowy i funkcjonalny – to główne cechy wzornictwa prosto z Północy, które od wielu lat sukcesywnie podbija serca miłośników designu. Już teraz duńska marka BoConcept oferuje rabaty do 50% na meble i dodatki w przededniu letniej wyprzedaży!

Rozpoczyna się święto wielbicieli minimalistycznego designu na najwyższym poziomie. BoConcept Pre Sale Day odbędzie się już 13 czerwca 2019 roku, między godziną 11 a 20. To wyjątkowa okazja do skorzystania z rabatów na wybrane meble i dodatki z ekspozycji jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej wyprzedaży. Wachlarz możliwości jest szeroki. Pięćdziesięcioprocentowy rabat dotyczy mebli i dodatków z ekspozycji. Z kolei oferta 15% zniżki obejmie wybrane sofy, fotele, systemy regałowe, biurka, łóżka, stoliki kawowe oraz dywany. Zapraszamy do salonu BoConcept Warszawa!

Firma BoConcept pochodzi z kolebki dobrego designu, czyli z Danii. Powstała już w 1952 roku. Obecnie jest cenioną marką premium z bogatą ofertą nowoczesnych mebli, akcesoriów i oświetlenia. BoConcept wychodzi również z propozycją usługi projektowania wnętrz, ułatwiając nadanie im osobistego charakteru. Produkty dostępne w BoConcept są wynikiem innowacyjnego sposobu myślenia o projektowaniu. Wyjątkowa estetyka nie zaburza jednak funkcjonalności i komfortu użytkowania.

Oficjalna letnia wyprzedaż Design Sale w BoConcept rozpocznie się 14 czerwca i potrwa aż do 31 lipca. Pełna lista produktów objętych promocją zostanie opublikowana na stronie: https://www.boconcept.com/pl-pl/.

BoConcept

Poprzedni

Kremy sferyczne – idealna pielęgnacja z dozą indywidualizmu!  

Następny

Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni… Kilka słów o tym jak poradzić sobie z samodzielnym wyjazdem dziecka

Zobacz również to: