fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Jeżeli mamy w domu osobę ze skłonnością do alergii (a kto dzisiaj nie ma), chcielibyśmy zadbać o jej bezpieczeństwo, usuwając wszystkie potencjalne alergeny. Wiemy, że mnóstwo się ich kryje w tapicerowanych meblach, zasłonach, pościeli, dywanach i oczywiście ubraniach. Niestety, wielu tkanin nie możemy uprać w temperaturze 60 stopni lub wyższej, w obawie o zniszczenie. Odpowiedzią na potrzebę dokładnego oczyszczenia tkanin (częstą na przykład u osób cierpiących na alergię lub choroby pasożytnicze skóry) i alternatywą dla prania w wysokich temperaturach jest stosowanie dodatku do prania Allergoff® Wash. Uzupełnia on linię preparatów Allergoff®.

Allergoff® Wash dodatek do prania w niskich temperaturach usuwa alergeny (m.in. roztoczy kurzu domowego) oraz ułatwia fizyczną eliminację pasożytów obecnych w tkaninach (pchły, kleszcze, wszy, pluskwy domowe) w temperaturze poniżej 60°C. Należy do grupy środków higienicznych.

Allergoff® Wash zalecany jest:

• dla osób cierpiących z powodu alergii wziewnej , AZS, alergicznej astmy oskrzelowej, kataru alergicznego, w szczególności występowania alergii na roztocze kurzu domowego,
• jako wsparcie terapii chorób pasożytniczych skóry powodowanych przez świerzbowca lub nużeńca,
• dla właścicieli zwierząt domowych – w celu ochrony przed alergenami oraz wspomagająco w procesie eliminacji pcheł z otoczenia – do prania tkanin służących jako legowiska zwierząt,
• w celu zmniejszenia ryzyka przeniesienia kleszczy w środowisko domowe.

Sposób użycia:

Allergoff® Wash stosuje się do namaczania tkanin przed praniem ręcznym lub w pralce. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 20 litrach wody – w wannie lub misce. Środek może być także stosowany do prania w pralkach z programem namaczania.

Tkaniny należy moczyć przez 30 minut, a następnie wyprać jak zwykle. Temperatura wody użytej do namaczania oraz prania powinna być dostosowana do rodzaju tkaniny.

Zalety Allergoff® Wash:

• wspomaga leczenie alergii wziewnej,• poprawia samopoczucia alergików, a stosowany równolegle z preparatem Allergoff® spray daje możliwość kompleksowej ochrony przed alergenami kurzu domowego,
• pomaga w skutecznej terapii chorób pasożytniczych skóry powodowanych przez świerzbowca i nużeńca,
• umożliwia eliminację kleszczy oraz pluskiew domowych z różnego rodzaju tkanin,
• chroni zwierzęta domowe przed alergenami i pasożytami – może być używany do prania tkanin służących jako ich legowiska.

Opakowanie jednostkowe – saszetka 20 ml (wystarcza do namoczenia 5 kg prania) i ekonomiczne opakowanie 6 x 20 ml (6 saszetek)

Ceny (odpowiednio) – 1 saszetka 20 ml ok. 5-6 zł, Opakowanie 6 x 20 ml – ok 30 zł

Producent: ICB Pharma

www.allergoff.pl

Poprzedni

Dla kogo idealny będzie GOLDENBOX No.19?

Następny

Kiedy dojrzewanie boli za bardzo…

Zobacz również to: