fbpx
wtorek, 23 lipca 2024

Kosmetyków do pielęgnacji włosów od marki Jantar®, inspirowanych bogactwem natury, nie trzeba nikomu przedstawiać. To właśnie one są opracowywane na bazie bursztynu znanego ze swojego wyjątkowego działania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, marka rozszerza swoje portfolio o dwa, nowe kosmetyki. Obok kultowego, suchego szamponu z esencją bursztynową – Refresh, pojawia się wariant Glamour, w którym dodatkowo znajdziemy emolienty oraz wariant 2in1 Care UV&Color Protect ze skrobią ryżową i formułą absorbującą promienie UV. Już teraz sprawdź, który kosmetyk jest odpowiedzią na potrzeby Twoich włosów.

Jantar® Suchy szampon Glamour

Głównym składnikiem suchego szamponu jest cenna esencja bursztynowa, która posiada silne właściwości wzmacniające i regenerujące. Oprócz niej znajdziemy tu także emolienty, stanowiące zamienniki tradycyjnych silikonów, które pokrywają włosy niewidzialną osłonką, a przy tym je wygładzają i nawilżają bez obciążania, a także skrobię ryżową. W efekcie suchy szampon Glamour przywraca włosom świeżość i blask.

Jantar® Suchy szampon 2in1 Care UV&Color Protect

Ten kosmetyk to nowy wymiar ekspresowego odświeżenia włosów. Jest wynikiem połączenia zaawansowanej technologii i skarbów natury, które dodatkowo zapewniają im ochronę. Oprócz esencji bursztynowej, która pielęgnuje, wzmacnia i odżywia znajdziemy tu również nawilżającą skrobię ryżową oraz Crodasorb UV. W efekcie szampon chroni kolor włosów farbowanych i pochłania promienie UV.

Jantar® Suchy szampon GLAMOUR: 17,99 zł/ 180 ml
Jantar® Suchy szampon 2in1 Care UV&Color Protect: 17,99 zł/ 180 ml

Poprzedni

Wiosenne odrodzenie włosów. Zabieg laminacji RADICAL®

Następny

Złodziej mojego serca

Zobacz również to: