fbpx
poniedziałek, 26 lutego 2024

W pielęgnacji, jak w baśni, 1 moment może zaważyć na szczęśliwym zakończeniu. Czas zdjąć zły czar z preparatów myjących. Od teraz wystarczy 1 moment, aby z czułością usunąć makijaż i skrupulatnie oczyścić skórę twarzy, okolic oczu i całego ciała. Prebiotyczny żel do mycia Samarité Supreme Cleanser, kosmetyk tak skuteczny, że nazwano go nadzwyczajnym, stosowany od stóp do głów zapewni skórze długie i szczęśliwe życie. Jak z bajki!

Oczyszczanie skóry to tylko jeden pozornie niewinny krok. Tymczasem to właśnie ten 1 moment może zmienić losy całej pielęgnacji! Jest jak magiczne zaklęcie, od którego zależy szczęśliwe zakończenie w postaci wyciszonej, emanującej blaskiem i wartej podziwiania skóry. Gdzie zatem znaleźć wróżkę, która rzuci na skórę taki piękny czar? W sekretnym Świecie Baśni Samarité, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni.

Dawno, dawno temu…

…za górami, za lasami żyli bohaterowi, dosłownie, (jak) z bajki. To dzięki ich czarom dzieciństwo miało iście magiczną moc, a dzięki morałom płynącym z ich przygód, dorosła pięlęgnacja może przynosić spektakularne efekty. Przecież historia Kopciuszka to dowód na to, jak wiele może zmienić jeden krok – dla niej było to pójście na bal, dzięki czemu poznała księcia, dla nas to prawidłowe oczyszczanie skóry, dzięki któremu skóra zostanie pozbawiona zanieczyszczeń i makijażu. Królewna Śnieżka skosztowała jabłka podarowanego przez nieznajomą i pogrążyła się w wiecznym śnie, nasza skóra może zaś pożałować, gdy nie wybierzemy kosmetyków najwyższej jakości, gwarantujących nie tylko skuteczność, ale i bezpieczeństwo. Nikt jak Śpiąca Królewna nie wie, że pominięcie czegoś ważnego może zaważyć na szczęśliwym zakończeniu, tak jak pominięcie wieczornego demakijażu jest jak zły czar i może pozostawić swe ślady na wieki.

Królewna na ziarnku grochu? To dzięki niej wiemy, jakim wyzwaniem jest mieć nadwrażliwą skórę i że należy ją otaczać szczególną troską godną prawdziwej księżniczki. Historia Calineczki to zaś dowód na to, że liczy się to „jak”, a nie „jak dużo”. Dlaczego więc nie wybrać produktu, który pozwoli idealnie pozbyć się makijażu oraz umyć twarz i całe ciało w 1 moment? No i jest jeszcze zła Królowa Śniegu, przez którą Kaj przestał widzieć dobro, będąca baśniową lekcją tego, że o oczy powinno się troszczyć szczególnie. Co łączy wszystkie te piękne historie? Morał mówiący o tym, że czasem 1 moment może zmienić wszystko! Moment, którym w pielęgnacji jest wyjątkowy żel prebiotyczny Samarité Supreme Cleanser.

Żel prebiotyczny Wyspa Kobiet

Oczyszczające zaklęcie

Prebiotyczny żel Samarité Supreme Cleanser jest dla skóry niczym oczyszczające zaklęcie. Za sprawą harmonijnie dobranej kompozycji roślin, starannie pozbawia skórę wszelkich zanieczyszczeń, nadmiaru sebum oraz makijażu twarzy i oczu, bez śladu podrażnień, łzawienia i uczucia ściągnięcia. Wystarczy 1 moment, a skóra oddycha z ulgą, jest wyciszona, emanuje promiennością i rozświetleniem tak, że domaga się bycia podziwianą w lustrze. Żel rekomendowany jest dla każdego rodzaju skóry, także tej nadwrażliwej, przesuszonej czy problematycznej i nietolerującej innych preparatów myjących. Już zaledwie jedna doza pompki wystarcza, by oczyścić skórę twarzy i oczu, a kilka by umyć całe ciało. 25 naturalnych ekstraktów, 92% składników pochodzenia naturalnego, 0 kontrowersyjnych dodatków i nawet 350 użyć przy pojemności 300 ml. Liczby, jak morały z bajek, nie kłamią!

Żel prebiotyczny Wyspa Kobiet

I żyli długo i szczęśliwie!

Związek skóry i żelu prebiotycznego Samarité Supreme Cleanser jest jak najpiękniejszy baśniowy happy end. Po jego zastosowaniu skóra gotowa będzie – niczym Kopciuszek na bal – na kolejne zabiegi pielęgnacyjne. Ponadto ten magiczny w swojej skuteczności kosmetyk sprawi, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki z twarzy zniknie makijaż, a z włosów czy męskiego zarostu zanieczyszczenia.

To również doskonały preparat do higieny miejsc intymnych i idealny żel myjący dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Jest bezpieczny dla skóry dzieci oraz dla skór, na które los rzucił urok świądu, podrażnień, oparzeń, atopii czy łuszczycy czy nadmiernej potliwości. Zniweluje nieprzyjemne zapachy z rąk, stóp i całego ciała, a nawet sprawdzi się jako preparat do prania ręcznego delikatnych, jedwabnych tkanin czy bielizny. Minimum 15 cudownych zastosowań! Żel prebiotyczny Samarité Supreme Cleanser to po prostu uniwersalne zaklęcie czystości dla skóry, które z etapu oczyszczania czyni pierwszy rozdział Twojej bajki o… skórze jak z bajki. Teraz i na zawsze.

Samarité żel prebiotyczny do twarzy i ciała SUPREME CLEANSER

Cena rekomendowana: 300 ml/89,99 zł

Limited edition – Wielka Księga Samarité z baśniami od Samarité.

Żel prebiotyczny Wyspa Kobiet

Więcej na: www.samarite.eu

Poprzedni

Zdrowe i pełne energii dziecko, to radosne dziecko! "Lubię kaszę - kasza na stół, na zdrowie, na co dzień".

Następny

DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI

Zobacz również to: