fbpx
wtorek, 23 kwietnia 2024

Nowa hydrodynamiczna szczoteczka soniczna CURAPROX Hydrosonic Easy sprawia, że mycie zębów staje się proste, szybkie i dokładne jak nigdy dotąd. Dzięki mocy do 42 000 drgań na minutę szczoteczka zapewnia dokładne usunięcie biofilmu, masaż dziąseł oraz efektywne czyszczenie w miejscach, gdzie ma to największe znaczenie: wzdłuż linii dziąseł, w ukrytych wnękach oraz między zębami. Komfort jaki oferuje Hydrosonic Easy docenią zwłaszcza osoby z wrażliwymi dziąsłami.

Mycie zębów nową szczoteczką hydrosoniczną CURAPROX to prawdziwa przyjemność. Jej miękkie włosie czyni szczotkowanie łatwym i tak bezpiecznym, że nawet dzieci od 4 roku życia mogą używać jej bez obaw. Zastosowana w niej technologia soniczna prowadzi do turbulencji mieszaniny śliny, wody i pasty w ustach, które powodują usuwanie bakteryjnego biofilmu również w miejscach, gdzie nie dociera włosie szczoteczki czyli pomiędzy zębami.

Co oferuje naszym zębom szczoteczka Hydrosonic Easy:

• Niesamowicie delikatne i skuteczne włókna CUREN® zamiast zwykłego włosia dla doskonałej profilaktyki
• Higienę zębów i ciężko dostępnych obszarów: linii dziąseł, kieszeni dziąsłowych, ukrytych kieszeni, stałych protez, implantów oraz aparatów ortodontycznych
• Ergonomiczny uchwyt ułatwiający czyszczenie zębów pod prawidłowym kątem
• Mocny i wydajny silnik: od 32000 do 42000 drgań na minutę
• Trzy tryby czyszczenia: start, clean oraz smile
• Kompatybilność ze wszystkimi główkami Curaprox
• Do szczoteczki pasuje również główka «single», która czyści linię dziąsła oraz ułatwia higienę przy aparacie ortodontycznym.

Jak używać Hydrosonic Easy?

Start, clean czy smile? Który z trybów jest lepszy? W trybie «start», stymulujesz krążenie w dziąsłach. Z 22 000 drgań na minutę tryb ten jest również idealny do specjalnego czyszczenia linii dziąsła z pojedynczą główką «single». Tryb ten pomoże Ci również przyzwyczaić dziąsła do delikatnego łaskotania, które występuje jakiś czas u osób, które nigdy nie używały szczoteczek sonicznych. Tryb «clean» oferuje 32 000 drgań na minutę, w trakcie których włosie może każdorazowo wykonać pełen zakres ruchu, co zapewnia optymalne czyszczenie. Z kolei tryb «smile» oferuje 42 000 drgań na minutę, co sprawia, że zakres ruchu włosia jest nieco mniejszy, zatem bardziej delikatny niż przy 32 000 drgań, pomimo, że mogłoby się wydawać, że powinien być bardziej intensywny. Oba tryby są wystarczająco silne aby wyczyścić zęby nie tylko mechanicznie, ale również poprzez efekt hydrodynamiczny. Szczoteczkę wyposażono w dwu minutowy zegar z 30 sekundową pauzą, która informuje użytkownika, że należy przejść do mycia kolejnej ćwiartki w jamie ustnej.

Cena Hydrosonic EASY: 425 PLN Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są
w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl

CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem
i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej. Wszystkie produkty Curaprox są tworzone i opracowywane w Szwajcarii od 1972r.

Poprzedni

Kwintesencja pięknej skóry

Następny

Nowe naturalne glinki do pielęgnacji twarzy i ciała od Starej Mydlarni

Zobacz również to: