fbpx
niedziela, 21 lipca 2024

Miej odwagę robić ryzykowne rzeczy! Wrangler przedstawia kampanię reklamującą dżinsy Texas Slim, która inspiruje do tego, by w życiu iść na całość i nie bać się ryzyka.

Od ponad 30 lat dżinsy Texas są jednym z najpopularniejszych fasonów Wrangler. Teraz kolekcja powiększy się o model Texas Slim – nową węższą wersję tego legendarnego modelu. Spodnie będą mieć swobodny regularny krój w udach i węższe nogawki oraz wszystkie elementy wykończeniowe oryginalnego modelu Texas. To idealne połączenie nowoczesnej sylwetki z bogatym dziedzictwem marki.

Promocji nowego fasonu towarzyszy kampania reklamowa, której motywem przewodnim są odważne, pełne ryzyka i niesamowitych umiejętności motocyklowe pokazy kaskaderskie. Są to jedne z nielicznych już wydarzeń na terenie Stanów Zjednoczonych, które doskonale wpisują się w światową kampanię Wrangler Wear with Abandon™. W jej myśl życie jest pełne możliwości i przygód, gdy tylko masz wystarczająco dużo odwagi, by podjąć ryzyko.

Na początku XX wieku pokazy motodromowe były popularną atrakcją w wesołych miasteczkach podczas imprez urządzanych na terenie stanów i hrabstw w USA. Wewnątrz drewnianej konstrukcji, zwanej często Ścianą Śmierci, widownia mogła podziwiać zapierające dech w piersiach akrobacje kierowców. Bez lęku, w oparach spalin i huku silników na swoich wiekowych maszynach zaprzeczali grawitacji i grali śmierci na nosie. W pierwszej połowie XX wieku takich obiektów były setki, teraz jest ich zaledwie kilka. Przemieszczają się po terenie Stanów Zjednoczonych, podtrzymując tę iście amerykańską, mrożącą krew w żyłach tradycję. Kierowcy wierzą w siebie nawzajem, wspierają się i dzielą wspólne historie, w których nie brakuje połamanych kości, emocjonujących przygód i pasji do życia na krawędzi.

W ich nomadzkim życiu od stanu do stanu i ekscytujących akrobacjach dżinsy Wrangler są obecne od zawsze. Zaprojektowane specjalnie do zadań specjalnych, wytrzymałe i w prawdziwym westernowym stylu wiernie towarzyszą śmiałkom na motorach.

Wrangler to legendarna marka denimowa stworzona w roku 1947 dla kowbojów i ranczerów, która szybko podbiła serce buntowników i pionierów. Duch tamtej epoki jest ciągle obecny wśród kierowców motodromu, mężczyzn (i czasami również kobiet), którzy ryzykują własne życie, by dostarczyć niesamowitych emocji swojej widowni i zainspirować tą tradycją kolejne pokolenia.

Kowboje na stalowych rumakach, zawsze w dżinsach Wrangler.

Poprzedni

GUM Sunstar – dla pięknych i zdrowych zębów

Następny

Produkty Esprit Styles wykonane z tkanin LENZINGTM ECOVEROTM – krok ku lepszej przyszłości

Zobacz również to: