fbpx
niedziela, 3 marca 2024

Intrygująca opowieść z pogranicza jawy i snu!

Nowa książka Natalii Klewicz, wokalistki i autorki bestsellerowego „Czy to sen?”.

Kiedy Łucja pierwszy raz zobaczyła Nikodema w jednym ze swoich snów, nie wiedziała, że chłopak już na zawsze zmieni jej życie. Dziewczyna coraz bardziej zanurzała się w sennym świecie, by przeżywać rzeczy, których nie potrafiła doświadczyć na jawie. Uciekła przed szkołą, rodzicami i samą sobą. Uciekła do chłopaka, którego sobie wyśniła. Ale przecież nie da się spać wiecznie.

Czy Łucja obudzi się ze snu, w który tak bardzo chciała zapaść? Czy Nikodem jest tym, kim się wydaje? I czy marzenie, które wyśniła, na pewno nie jest koszmarem?

„To nie był sen?” to wciągająca, świetnie napisana i pomysłowa historia.

Natalia Klewicz kontynuuje intrygujące wątki, które rozpoczęła w swojej debiutanckiej powieści „Czy to sen?”, oferując tym samym czytelniczkom oraz czytelnikom akcję jednocześnie porywającą i skłaniającą do refleksji na temat zdrowia psychicznego osób młodych.

Dedykuję tę książkę wszystkim, którzy czują się przygnębieni, samotni, walczą z depresją, stanami lękowymi i innymi trudnościami. Wiem, że przez cokolwiek przechodzisz, jesteś dobrą i wspaniałą osobą, która zasługuje na szczęście… A to szczęście czeka za rogiem i przyjdzie do ciebie” – Natalia Klewicz

„TO NIE BYŁ SEN” w księgarniach od 27 września 2023

Poprzedni

Kod Himmlera

Następny

Jak urozmaicić codzienną higienę jamy ustnej u dzieci? 4 kreatywne sposoby na to, aby codzienna rutyna stała się radosną zabawą

Zobacz również to: