fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Najnowsza powieść Beth O’leary, autorki bestsellerowych Współlokatorów.

Komedia miłosna idealna na świąteczne ferie i wszystkie romantyczne wieczory.

Dwoje zaprzysięgłych wrogów.
Upadający biznes hotelowy.
Miłość to ostatnie, czego potrzebują.

Dwoje hotelowych recepcjonistów – i arcywrogów – znajduje kolekcję starych obrączek ślubnych i rywalizując o to, które z nich zwróci je właścicielom, odkrywa własną historię miłosną.

Recepcjoniści Izzy i Lucas nienawidzą się nawzajem. Robią wszystko, co w ich mocy, żeby ich zmiany w recepcji hotelowej nigdy się nie pokrywały, ale w grudniu tego roku są tylko we dwoje. Co gorsza, w hotelu właśnie zawalił się sufit. Tylko pięć pokoi nadaje się do użytku, a właściciel wyznaczył Izzy i Lucasowi różne żmudne zadania, by opłacało mu się zatrudniać ich w czasie remontu.

Podczas porządkowania rzeczy pozostawionych przez gości odkrywają pudełko z obrączkami ślubnymi i pierścionkami zaręczynowymi, oznaczonymi datami ich znalezienia. Gorączkowo przeszukują hotelową dokumentację, by odnaleźć właścicieli, i w końcu… wyruszają w drogę.

Pudełko zawiera nie tylko biżuterię – to skarbnica historii miłosnych, uniesień i rozczarowań. Od długo oczekiwanego pierścionka zaręczynowego po obrączkę ślubną, która przybywa w samą porę na przyjęcie rozwodowe, każda zguba ma do opowiedzenia swoją historię.

Jeżdżąc po Wielkiej Brytanii i zwracając precjoza ich właścicielom, Izzy i Lucas zaczynają dostrzegać, że romanse nie zawsze biegną prostą drogą do szczęśliwego zakończenia. Mogą zaczynać się na różne sposoby. A wrogów od kochanków dzieli tylko mały krok…

Uwielbiam tę książkę! Jest pełna ciepła i chemii, zabawna i trzymająca w napięciu – nie mogłam się od niej oderwać!

Paige Toon, autorka Nic nie rani tak jak miłość

Beth O’Leary u szczytu swoich możliwości. Świeża, zabawna i poruszająca powieść, z postaciami, które chętnie zabrałabym na kolację, i z jednym z najlepszych zakończeń, jakie czytałem od dawna. To nie jest zwyczajna bożonarodzeniowa historia, to świąteczna opowieść napisana przez Beth O’Leary i wierzcie mi – to będzie HIT sezonu!

Gillian McAllister, autorka książki Nie to miejsce, nie ten czas

Beth O’Leary ma ten rzadki i jedyny w swoim rodzaju talent, że potrafi rozśmieszać i wzruszać do łez na kartach jednej książki.

Emily Henry, autorka Beach Read

Beth O’Leary wszystko zamieni w złoto! Uwielbiam każdą z jej książek, a ta powieść to kolejny wspaniały, sugestywny romans. Beth ma dar do tworzenia skomplikowanych, wrażliwych postaci i osadzania ich w niecodziennych sceneriach. Natychmiast umieśćcie tę powieść na liście książek do przeczytania!

Carley Fortune, autorka powieści Meet Me at the Lake

Beth O’Leary powraca z dowcipną i przejmującą komedią romantyczną, której akcja osadzona jest w butikowym hotelu w południowej Anglii. Dodajcie do tego kilka uroczych postaci drugoplanowych i grę o stawkę, która wydają się wysoka, ale nie niemożliwa, a rezultatem będzie dokładnie taki uroczy współczesny romans, jakiego oczekują wielbiciele talentu tej autorki.

„Publishers Weekly”

Beth O’Leary nigdy nie chybia. The Wake-Up Call tryska charakterystycznym dla niej sercem, dowcipem i urokiem, zwieńczonym mocnymi dialogami między wrogami i kochankami. Ta książka jest dla beznadziejnych romantyków w każdym z nas.

Amy Lea, autorka bestsellera Exes and O’s

Przepyszna lektura! Niesamowita chemia, postacie, w których można się zakochać, i cała magia Beth O’Leary. Tej powieści nie można się oprzeć.

Louise O’Neill, autorka powieści Idol

Zabawna, ciepła, podnosząca na duchu i bardzo satysfakcjonująca lektura. O’Leary ma dar zabierania czytelnika w miejsca tak pełne radości, że za nic nie chcemy ich opuszczać. Po prostu cudowna.

Caroline Hulse, autorka Gorączki świątecznej nocy

Poprzedni

Kanibale

Następny

Wieloletnia umowa licencyjna MGA Entertainment i Crayola podpisana. L.O.L. Surprise! x Crayola w 2024 roku szturmem wkroczą na sklepowe półki!

Zobacz również to: