fbpx
czwartek, 22 lutego 2024

Amy widzi coś, czego nikt inny nie może zobaczyć: koniec. Gdy tylko kogoś pocałuje, wie, jak zakończy się ta relacja. No ale ile jeszcze będzie tych nieszczęśliwych zakończeń? Kiedy na weselu swojej przyjaciółki całuje trzech mężczyzn i dostrzega jedno szczęśliwe rozwinięcie, przepełnia ją nadzieja. Problem w tym, że zupełnie nie pamięta, kogo całowała…

Ciepła, angażująca i nieoczywista komedia romantyczna Molly James „Jak to się skończy?” w polskich księgarniach już od 20 września!

Amy Daniels prowadzi całkiem przyjemne i dobre życie. Jej kariera nabiera rozpędu, ma wspaniałych przyjaciół i rozgląda się za kupnem własnego mieszkania. Właściwie można by powiedzieć, że jest świetną partią – dlaczego zatem nadal jest singielką i czuje się samotna?

Amy odziedziczyła dar, który stał się jej prawdziwym przekleństwem. Już przy pierwszym pocałunku wie, jak zakończy się jej związek – kłótnia na środku supermarketu, sugestywny e-mail wysłany pod niewłaściwy adres, ucieczka przez okno łazienki w restauracji czy ucieczka sprzed ołtarza. Nieszczęśliwych zakończeń było tak wiele…

Po latach kolejnych prób i porażek Amy postanawia dać sobie spokój z (o)szukaniem swego przeznaczenia. Mimo to daje się namówić swojej przyjaciółce, aby na jej weselu pocałowała trzech przypadkowych mężczyzn. I w końcu to widzi: szczęśliwe zakończenie! Problem w tym, że zamroczona sporą dawką alkoholu, Amy nie pamięta ani kogo całowała, ani które zakończenie do kogo należało… Z pomocą przyjaciółek rozpoczyna małe śledztwo, które ma pozwolić jej odnaleźć swoje przeznaczenie.

„Jak to się skończy?” to pełna humoru opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości i niecodziennym darze, który miał pomagać, a tak naprawdę tylko komplikuje życie. Idealna lektura dla fanów książek Mhairi McFarlane!

Molly James – była dziennikarka magazynów modowych, podróżniczych i kobiecych. Jest autorką dwunastu eskapistycznych powieści, w tym wielu bestsellerów, napisanych pod nazwiskiem Belinda Jones. Podekscytowana perspektywą poprowadzenia swojego pisarstwa w nowym kierunku, pod pseudonimem, łączy humor z odrobiną realizmu magicznego, tworząc światy, do których czytelnik będzie chciał wracać.

Poprzedni

Człowiek w poszukiwaniu sensu. Wersja dla młodych czytelników

Następny

Trehaloza - inteligentne nawilżanie

Zobacz również to: