fbpx
sobota, 13 lipca 2024

W trakcie pierwszego roku część z nas traci życie.
W trakcie drugiego reszta traci człowieczeństwo.

Wszyscy spodziewali się, że Violet Sorrengail umrze w trakcie pierwszego roku w Uczelni Wojskowej Basgiath. Jednak Odsiew był zaledwie pierwszym niemożliwym testem mającym na celu pozbycie się kadetów o słabej woli, niemających szczęścia i niegodnych. Teraz zacznie się prawdziwy trening i Violet już się zastanawia, jak to przetrwa. „Iron Flame. Żelazny Płomień” – kontynuacja „Fourth Wing. Czwarte Skrzydło” – światowego bestsellera Rebekki Yarros do polskich księgarń trafi już 13 marca!

Gdy dla innych jeźdźców głównym wyzwaniem jest brutalny trening, mający zahartować ich do odczuwania bólu ponad ludzką wytrzymałość, Violet stoi przed jeszcze większymi trudnościami. Musi stawić czoła majorowi, który zrobi wszystko, by dziewczyna zdradziła mężczyznę, którego kocha. Nawet, jeśli będzie to oznaczać, że nie wyjdzie z tego żywa.

Mimo że ciało Violet jest dość kruche, to dziewczyna nadal posiada spryt i wolę z żelaza. Przywództwo zdaje się zapominać o najważniejszej lekcji, jaką nauczyło ją życie w Basgiacie: SMOCZY JEŹDŹCY USTALAJĄ WŁASNE ZASADY!

Jednak kiedy Violet odkrywa sekret, przez wieki skrywany za murami Wojskowej Uczelni, nawet smoczy ogień, może okazać się niewystarczający, by ich ocalić. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na horyzoncie pojawia się Cat – obdarzona potężną mocą i niezwykłą urodą była dziewczyna Xadena…

Kontynuacja „Fourth Wing. Czwarte Skrzydło” to powrót do akademii, w której lojalność jest poddana najwyższej próbie. To opowieść o ludziach, którzy walczą o prawdziwą miłość w brutalnym, pełnym rywalizacji świecie. To historia, która sprawi, że Wasze serca doszczętnie spłoną!

Powieść z gatunku adult z uwagi na opisy przemocy i podejmowaną tematykę przeznaczona jest dla osób powyżej 18. roku życia.

TW:
Przemoc fizyczna i psychiczna oraz wulgarny język, opisy o zabarwieniu erotycznym. Ostrzeżenie umieszczone jest również na początku książki.

Poprzedni

Wielki świat

Następny

Sielanka

Zobacz również to: