fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Koreański fenomen, najlepiej sprzedająca się książka w Korei Południowej w 2021 roku.

Galerię Snów można odwiedzać tylko we śnie. Aż roi się w niej od klientów, którzy wybierają coś dla siebie: sen zwyczajny, popularny, innowacyjny lub specjalny. Tu walutą są emocje. Jeśli sen spełnił swoje zadanie, śniący płaci Ekscytacją, Zachwytem, Ciekawością, a czasem Pewnością siebie i Poczuciem własnej wartości.

Penny udało się spełnić marzenie o pracy w tym niezwykłym miejscu. Skusiły ją nie tylko pensja, benefity i nagrody w postaci darmowych snów, ale też sam zaszczyt pracy u boku sławnego DallerGuta. Zarządza zapasami snów i dba o to, aby mieć jak najwięcej zadowolonych klientów. Dzięki Galerii Snów dowiaduje się, że snom jest czasem bliżej do rzeczywistości, niż jej się wydawało. Jednak zanim jej praca rozpocznie się na dobre, dochodzi do poważnej kradzieży.

Debiutancka powieść Lee Mi Ye to zupełnie niezwykła mieszanka fantazji i rzeczywistości. Oryginalne i dowcipne poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: „Jak to możliwe, że sny, będąc tak realnymi, mogą być tylko iluzją, stworzoną przez nieświadomy umysł?”.

Lee Mi Ye (kor, 이이이, ur. 1990, Busan) – z wykształcenia fizyczka, ukończyła studia w Busan National University School of Materials Science and Engineering, pracowała jako inżynier półprzewodników w Samsung Electronics. Swoją pierwszą powieść, Galerię Snów DallerGuta, wydała poprzez crowdfunding. Pomysł i realizacja zostały entuzja- stycznie i z sukcesem wsparte zarówno przez nastolatków, jak i dorosłych.

Poprzedni

Sposób na oczyszczanie młodej cery. Nawilżająca pianka do twarzy Let’s Face It od Tutti Frutti

Następny

Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet i odkryj pudełko pełne kosmetycznych niespodzianek od PURE BEAUTY!

Zobacz również to: