fbpx
niedziela, 3 marca 2024

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a więc najwyższa pora pomyśleć o prezentach! Niemal zawsze sprawdzającym się rozwiązaniem są kosmetyki – korzystają z nich wszyscy i zdaje się, że każdy lubi je dostawać. A wręczając te od Alkmie, mamy pewność, że dajemy bliskiej osobie wysokiej jakości upominek! Poniższe zestawy to propozycje, które marka przygotowała specjalnie z myślą o Świętach. Mając na uwadze to, kogo zamierzamy obdarować, wybierzmy odpowiedni set i sprezentujmy jej/jemu prawdziwy beauty treasure!

ZESTAWY DLA NIEJ

odmłodzenie i naturalny blask

Twoja przyjaciółka, mama, siostra ma w sobie mnóstwo energii, ale nie widać tego na jej skórze? Podaruj jej jeden z tych zestawów, dzięki którym jej skóra będzie cudownie odmłodzona i pełna naturalnego blasku!

ZESTAWY DLA NIEGO

nawilżenie i ochrona mikrobiomu

Skóra mężczyzn jest grubsza, ale wciąż potrzebuje dodatkowej pielęgnacji! Podaruj bliskiemu Ci mężczyźnie jeden z zestawów, które zadbają o najważniejsze potrzeby jego skóry, czyli o doskonałe nawilżenie, ochronę mikrobiomu i łagodzenie podrażnień!

ZESTAWY DLA KAŻDEGO

każda skóra tego potrzebuje

Niezależnie od bardziej unikalnych potrzeb skóry, są rzeczy, za które każda cera będzie nam wdzięczna. Wśród nich są wyjątkowe nawilżenie i energia, które zapewniają kosmetyki z tych zestawów. To zawsze przydatne wybory, które możesz podarować każdemu!

ZESTAWY BESTSELLERÓW

docenione i nagrodzone kosmetyki

Sprawdzone, pokochane i nieodzowne w niezliczonych rytuałach – takie są bestsellery od Alkmie. Ich niezawodność i skuteczność doceniło już wiele osób! Jeśli szukasz doskonałych klasyków, które ucieszą każdego, to z pewnością znajdziesz coś idealnego w tych zestawach!

RYTUAŁY PIELĘGNACYJNE

relaks w domowym zaciszu

Dbałość o umysł jest równie ważna jak pielęgnacja skóry. Wiemy o tym doskonale, dlatego stworzyliśmy niezwykłe zestawy prezentowe, które bez trudu pomogą zmienić łazienkę w domowe SPA. Dzięki nim możesz podarować komuś okazję do relaksu i odprężenia!

 

Poprzedni

Spełniaj marzenia z Sephora! Sprawdź jakie prezenty dla najbliższych znajdziesz w ofercie perfumerii oraz na sephora.pl.

Następny

VERY MERY CHRISTMAS CZYLI ŚWIĘTA W WIELKIM STYLU NA BREUNINGER.COM

Zobacz również to: