fbpx
niedziela, 3 marca 2024

Suszenie prania na świeżym powietrzu sprawia, że tkaniny mają piękny zapach, są mniej pogniecione, dłużej zachowują trwałość i szybko schną. Ale możesz je suszyć jeszcze krócej, dzięki trzem, nowym modelom suszarek zewnętrznych Vileda Sun Lift – z długością linek 40 m, 50 m i 60 m. Podmuchy wiatru wprawiają suszarkę w ruch obrotowy, co w połączeniu z szerokim rozstawieniem linek, na których powieszone jest pranie, sprawia że ubrania schną jeszcze szybciej.

Wszystkie trzy nowe modele suszarek są wyposażone w opatentowany system Perfect Lines, który zapewnia odpowiednie napięcie linek, podczas łatwego procesu rozkładania. Linki są zawsze dobrze naciągnięte, co ułatwia wieszanie prania, a ich elastyczność nie zmienia się z biegiem czasu. Rozwiązanie Perfect Lines umożliwia lekkie i wygodne rozkładanie, a także regulację wysokości, co ułatwia rozwieszanie prania.

suszarki Vileda wyspa kobiet

Dzięki aluminiowej konstrukcji suszarki ogrodowe Viledy nie rdzewieją i są bardziej trwałe. W zestawie jest także pokrowiec, który zapewnia dodatkową ochronę przed promieniami UV. Suszarki z rodziny Sun Lift mają odpowiednio trzy długości linek: 40 m – mieści do trzech pełnych prań, 50 m – do czterech pełnych prań i 60 m – aż do pięciu pełnych prań.

Każdy z modeli posiada dodatkowe haczyki na wieszaki na ubrania (ruchome i umieszczone na końcu każdego ramienia). Zestaw zawiera specjalne mocowanie do zamontowania w betonie lub ziemi.

Cena:

  • Sun Lift Compact 40: 239 zł
  • Sun Lift 50: 259 zł
  • Sun Lift Plus 60: 299 zł
Poprzedni

Miejska dermoochrona przed słońcem

Następny

Jak zamienić zwykłą toaletę w toaletę myjącą?

Zobacz również to: