fbpx
wtorek, 23 lipca 2024

Ultramax to jeden z najpopularniejszym modeli mopów w ofercie marki Vileda. Ma wiele zalet, ale największa to bezdotykowy system wyciskania. Dzięki niemu mycie podłóg jest łatwe i skuteczne, a ty nie musisz moczyć rąk podczas odsączania mopa. Teraz popularny mop dostępny jest także w wersji XL, z nakładką czyszczącą, która jest o 20 proc. większa niż standardowa – jej szerokość wynosi aż 42 cm. Co to oznacza? Jeszcze szybsze i łatwiejsze porządki!

System Ultramax XL doskonale sprawdzi się podczas twoich codziennych porządków. Ultramax jest idealnym pomocnikiem do wydajnego i komfortowego czyszczenia każdej powierzchni. Nowa, większa nakładka czyszcząca ma aż 42 cm i sprawi, że jeszcze szybciej wyczyścisz podłogi na błysk. Ponadto sprawniej umyjesz także większą powierzchnię za jednym razem.

Ulepszone sito zapewnia kontrolę podczas odsączania i uzyskanie pożądanej wilgotności wkładu bez konieczności brudzenia i moczenia rąk. I co ważne, do Ultramaxa XL nie potrzebujesz dedykowanego wiadra – możesz go odsączyć w standardowym wyciskaczu Ultramax.

Ruchomą główką mopa bez problemu dotrzesz do trudno dostępnych miejsc, a wkładem z mikrofibry 2 w 1 umyjesz wszystkie powierzchnie, a w szczególności parkiet. Dla jeszcze lepszych efektów czyszczenia, Vileda połączyła dwa rodzaje włókien. Te w kolorze białym wyczyszczą i wypolerują nawet najdelikatniejsze powierzchnie, nie pozostawiając smug i zarysowań. Natomiast włókna czerwone usuną uporczywy brud i drobiny bez konieczności stosowania detergentów. Po skończonym sprzątaniu nakładkę mopa możesz wyprać w pralce w temperaturze do 60°C, a następnie w łatwy sposób umieścić na urządzeniu za pomocą czterech klipsów.

Mop płaski Ultramax XL (bez wiadra) – ok. 79,99 zł w https://www.sklep.vileda.pl/produkt/mop-plaski-ultramax-xl.php
Zestaw Ultramax XL BOX: mop płaski +wiadro – ok. 99,99 zł w www.sklep.vileda.pl/produkt/zestaw-ultramax-xl-box—mop-plaski–wiadro.php

O firmie:

FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) działa na polskim rynku już od 25 lat (od 1994 roku), dostarczając do polskich domów sprawdzone rozwiązania, które ułatwiają sprzątanie, zwiększają jego komfort, wydajność i oszczędzają czas. W tym czasie firma rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, na rynku tradycyjnym, jak i w kanale e-commerce (www.sklep.vileda.pl), gdzie odnotowuje dynamiczny rozwój. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg Home and Cleaning Solutions, który cieszy się ponad 170- letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Dziś Freudenberg Home and Cleaning Solutions jest wiodącym światowym dostawcą markowych systemów czyszczących, a także artykułów gospodarstwa domowego, akcesoriów do prania i suszenia, których zaawansowane rozwiązania ułatwiają życie milionom konsumentów na całym świecie. Obecnie firma posiada 280 oddziałów w 35 krajach i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości. Nowe, skuteczne produkty i kanały dystrybucji, innowacje techniczne oraz silna orientacja na klienta są kluczowymi czynnikami sukcesu firmy od wielu lat. Są one wspierane przez szeroko zakrojone badania rynku i klientów na arenie międzynarodowej, centra innowacji i zakłady produkcyjne na całym świecie oraz sieć dystrybucji. Dzięki wiodącej pozycji rynkowej w prawie wszystkich krajach, w których działa, firma wygenerowała sprzedaż o wartości ponad 938 milionów euro i zatrudniła w 2017 roku ponad 3000 osób. Za wzrost obrotów na rynku polskim Vileda została trzykrotnie nagrodzona Gazelami Biznesu 2016, 2017 i 2018.

Więcej informacji: www.vileda.pl

www.sklep.vileda.pl

Poprzedni

EDITED Pop Minimalism - Bauhaus w najnowszej wiosennej kolekcji marki

Następny

Przestań się zamartwiać

Zobacz również to: