fbpx
sobota, 13 lipca 2024

Zdrada jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związku. Kolejną taką przyczyną bywa jednak nieuzasadniona niczym podejrzliwość. W trosce o dobro swojej relacji warto zatem dowiedzieć się jakie są najbardziej oczywiste oznaki zdrady.

Najczęstsze oznaki zdrady

Jeżeli podejrzewasz partnera o zdradę, w pierwszym kroku sprawdź, czy twoje podejrzenia są uzasadnione. Twoją czujność powinny wzbudzić następujące sytuacje:oznaki zdrady

  1. twój partner nagle zaczyna przesadnie przejmować się swoim wyglądem zewnętrznym i przesadnie dba o higienę osobistą
  2. zabezpiecza hasłem swój telefon lub komputer (wcześniej sprzęt był niezabezpieczony!) – lub dokonuje nieuzasadnionego zakupu drugiego telefonu
  3. przyjmuje postawę obronną i unika kontaktu wzrokowego, gdy zadajesz pytania na niewygodne tematy (np. gdy pytasz, dlaczego tak długo był w pracy)
  4. w twojej obecności wyłącza lub wycisza telefon
  5. regularnie czyści historię przeglądania w komputerze lub wiadomości w telefonie
  6. często późno wraca z pracy, częściej niż zwykle wyjeżdża służbowo itd.
  7. odczuwasz nagłą i radykalną zmianę jego uczuć wobec ciebie – na przykład niespodziewaną wrogość, lub przeciwnie – nadmierną czułość.
  8. poziom jego libido obniżył się
  9. nagle zmienił swoje przyzwyczajenia, porzucił swoje hobby
  10. przejawia większe zainteresowanie pornografią niż zwykle

Generalnie, jego UWAGA oznacza miłość i zainteresowanie. Każda nieuzasadniona zmiana w tej materii powinna obudzić w tobie czujność.

Jeżeli wszystkie oznaki wskazują na zdradę

Powiedzmy że zdiagnozowałaś wszystkie oznaki zdrady i prawdopodobnie twoje obawy stają się uzasadnione. I co dalej? Właściwym krokiem będzie spokojna rozmowa z partnerem, w trakcie której przedstawisz zebrane dowody. Jeśli twój partner jest wobec ciebie uczciwy, nie będzie miał ci za złe twojego niepokoju (zakładając, oczywiście, że nie robisz mu z tego powodu licznych awantur).

Reakcja agresywna (lub bierno-agresywna) partnera może z dużym prawdopodobieństwem świadczyć o jego nieszczerości i zdradzie.

Poprzedni

Jak pomóc sobie podczas wiosennego przesilenia

Następny

Flora na Wielkanoc! 100% roślinna. Dobra dla serca.

Zobacz również to: