Zalety fotelika obrotowego gb Vaya


gb Vaya wyspa kobiet

Na przestrzeni ostatnich miesięcy wielu konsumentów zwracało się do nas z pytaniem, czy warto sięgnąć po fotelik obrotowy gB Vaya. Aby móc wydać jednoznaczny werdykt, przeprowadziliśmy zakrojoną na szeroką skalę analizę, która to wykazała, iż produkt ten jest jak najbardziej godny polecenia. Co więcej, jest to jeden z najlepszych wyrobów dostępnych obecnie na rodzimym rynku! Dlaczego tak uważamy? Aby się o tym dowiedzieć, serdecznie zapraszamy do lektury dalszej części naszego artykułu!

Przed wszystkim istotną cechą produktu jest fakt, iż fotelik Gb Vaya wyposażony w skuteczny i bezpieczny system umożliwiający zmianę położenia siedziska fotelika w dowolnym momencie. Fotelik dzięki zastosowanemu mechanizmowi obracać się może w osi 360 stopni, a dodatkowo dzięki wzmocnionej ramie umożliwia on komfortowe podróżowanie maluchom o wzroście do 104 centymetrów. Wyprofilowany fotelik znacznie ułatwia również umiejscowienie dziecka w siedzisku oraz jego wyjęcie z niego po zakończeniu podróży samochodem. Rozwiązanie to z pewnością bardzo docenią rodzice będący w ciągłym ruchu oraz odbywający każdego dnia co najmniej kilka wycieczek autem ze swą pociechą.

Fotelik może zostać umieszczony dzięki specjalnym zaczepom tyłem do kierunku jazdy, co nie tylko zminimalizuje ryzyko wystąpienia choroby lokomocyjnej u przewożonego w nim dziecka, ale także będzie gwarancją, iż w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek wypadku bądź też stłuczki, nie uderzy ono w fotel kierowcy ani też z dużą siłą nie zderzy się z szybą przednią podczas raptownego hamowania, co z kolei mogłoby narazić maleństwo na poważny uszczerbek na zdrowiu bądź też na utratę życia, do czego z pewnością żaden rodzic nie chciałby dopuścić.

Fotelik obrotowy gB Vaya to także innowacyjna technologia ER-Tech, która to zmniejsza siły działające na szyję przewożonego dziecka w przypadku kolizji czołowej. Technologia ta wykorzystywana jest tylko i wyłącznie w najlepszych produktach na rynku, a naszym zdaniem jeżeli dany rodzic spędza dużo czasu z dzieckiem w aucie, jak najbardziej warto, aby fotelik gwarantował temu drugiemu możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Co ciekawe, wszystkie te udogodnienia nie przekładają się negatywnie na cenę produktu – jesteśmy przekonani, że jego nabycie nie wydrenuje portfela zainteresowanych konsumentów. Warto także wspomnieć o wysoce korzystnym stosunku jakości do ceny, którego niejednokrotnie trudno poszukiwać u konkurencji.

Nasze analizy wykazały także, iż wyrób wykonany jest z wysokiej jakości materiałów odpornych na przecieranie i uszkodzenia mechaniczne, a więc wysoce prawdopodobnym jest, że będzie on nam służył przez wiele miesięcy lub nawet lat bez konieczności wymiany na nowy, jak również będzie mógł zostać sprzedany po zadowalającej cenie na rynku wtórnym, gdy nasza pociecha już z niego wyrośnie! Ze swojej strony serdecznie polecamy ten fotelik i mamy nadzieję, że przedstawione w ramach niniejszego artykułu informacje pozwolą rozwiać wątpliwości wszystkich rodziców odkładających nadal w czasie jego zakup!

 

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Siedem wieków śmierci
Następny BeGlossy “Pumpkin Spice Latte”