fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Jeśli masz trudności z zasypianiem, wypróbuj nowość od Herbalife – Night Mode. To napój do stosowania na noc, który – jak dowiedziono naukowo – poprawia jakość snu w ciągu zaledwie siedmiu dni1. To najnowszy produkt marki na rynku suplementów diety.

W badaniu wykazano, że ponad 67% osób dorosłych cierpi z powodu zaburzeń snu2, a ponad 44% – że ich jakość snu obniżyła się w ciągu ostatnich pięciu lat3. Wysypianie się jest niezbędne do zachowania dobrego samopoczucia. Poprawia to między innymi zdrowie fizyczne, pozwalając organizmowi na regenerację i odnowę w nocy. Pomaga także zachować jasność myślenia i sprzyja równowadze emocjonalnej. To z kolei może prowadzić do poprawy nastroju, zwiększenia poziomu energii i wyostrzenia koncentracji w ciągu dnia.

Night Mode zawiera ekstrakt z szafranu, który pomaga zwiększyć poziom melatoniny wieczorem, co wspomaga cykl snu / czuwania4. Jest on również pomocny w zmniejszaniu bezsenności. Produkt ma wysoką zawartość witaminy B6 i ryboflawiny, przyczyniających się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych i prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, a tym samym zmniejszenia zmęczenia i znużenia. Night Mode zawiera wyłącznie barwniki pochodzenia naturalnego, nie zawiera sztucznych aromatów, glutenu ani cukru. Jest odpowiedni dla wegan.

Aby dobrze spać, włącz Night Mode o smaku rumianku i brzoskwiń do swojego wieczornego rytuału. Dodaj jedną miarkę proszku do pół szklanki chłodnej lub ciepłej wody (około 150 ml), wymieszaj i wypij na około godzinę przed snem. Spożywaj raz dziennie. Stosuj ten produkt jako element zbilansowanej i zróżnicowanej diety w połączeniu ze zdrowym, aktywnym trybem życia.

Cena za opakowanie Night Mode to 243zł. Można go zamówić u Niezależnych Dystrybutorów Herbalife, którzy dodatkowo doradzą i pomogą ustalić cele żywieniowe i aktywności fizycznej.

Więcej informacji tutaj: https://www.herbalife.pl/

 

1. Efekt widoczny zazwyczaj po 7 dniach przyjmowania 28 mg ekstraktu szafranu dziennie – w oparciu o wyniki badań klinicznych.
2. https://www.usa.philips.com/c-dam/b2c/master/experience/smartsleep/world-sleep-day/2019/2019-philips-world-sleep-day-survey-results.download.pdf
3. https://www.usa.philips.com/c-dam/b2c/master/experience/smartsleep/world-sleep-day/2019/2019-philips-world-sleep-day-survey-results.download.pdf
4. Efekt widoczny zazwyczaj po 28 dniach przyjmowania 28 mg ekstraktu szafranu dziennie – w oparciu o wyniki badań klinicznych.

Poprzedni

Najlepsze peelingi na zimę! Który będzie Twoim ulubionym?

Następny

Doskonały prezent dla skóry dojrzałej Seria Bioklinika Uzdrovisco

Zobacz również to: