Gra wstępna ważniejsza niż sam seks? Gra wstępna oczami kobiety: 5 rzeczy, które uwielbiamy


Gra wstępna wyspa kobiet

Gra wstępna, tak często lekceważona przez panów, jest kluczem do spełnienia seksualnego kobiet. Ale czym tak właściwie ona jest? Co rozpala płeć piękną? Jak usatysfakcjonować partnerkę? Ten artykuł rozwieje twoje wątpliwości w tym temacie.

Gra wstępna jest to bardzo szeroki pojęciem. Obejmuje zbiór czynności rozluźniających i wprowadzających romantyczny nastrój. Można ją rozpocząć poranną wiadomością z podtekstem, rozgrzać romantycznym ogniem świec, czy ostrym, nasyconym afrodyzjakami posiłkiem. Na wieczorne seksualne doznania szykujemy się cały dzień. Ale to przed samym stosunkiem gra wstępna przyjmuje swoją intensywnie erotyczną formę. Zorganizowanie uciech to nie lada wyzwanie, dlatego przedstawiamy 5 praktycznych porad, które rozpalą ogień niepohamowanej namiętności w obu partnerach.

Zbuduj romantyczną atmosferę

Grę wstępną należy rozpocząć od zbudowania romantycznej atmosfery, aby oderwać się od przytłaczającej codzienności. Każdy ma inną wizję wymarzonej randki: jedni wolą zaaranżować wypad do kina lub restauracji, inni zaś preferują kolację przy świecach w domowym zaciszu. Nieważne jak i gdzie spędzamy czas, po relaksacji następny etap gry wstępnej wymaga więcej intymności. Prezenty są mile widziane, gdyż seksowna bielizna może szybko zachęcić kobietę do przymiarki, a to już krok bliżej do intymnych igraszek.

Gra wstępna wyspa kobiet

Strefy intymne kobiet

Każda kobieta jest inna, ale większość łączy siedem podstawowych stref erogennych:

  • usta,
  • uszy,
  • szyja i kark,
  • piersi,
  • pośladki,
  • wewnętrzna strona ud,
  • łechtaczka
  • oraz ósma dodatkowa nadrzędna strefa czyli mózg.

Pobudzanie stref intymnych tylko przy pomocy ust i dłoni jest nudne i mało zaskakujące. A to element zaskoczenie wywołuje ekscytację. Dlatego erotyczne pieszczoty rozpoczynaj powoli, ale z pomocą seks gadżetów. Bo to właśnie te randki które się wyróżniają zostają nam w pamięci, te w których odkryliśmy coś nowego. Mogą to być rozgrzewające żele, wibratory erotyczne, a dla bardziej odważnych akcesoria BDSM do tak zwanych zabaw sado-maso i zabawki analne. Seks zabawki są dla każdego i nie powinniśmy się ich obawiać, bo to często one ratują związki i poprawiają jakość pożycia.

Gra wstępna wyspa kobiet

Jak wybrać i zakupić gadżety erotyczne?

Każdy z nas wymaga innej siły doznań. Dla jednych wystarczający jest olejek erotyczny, uwrażliwiający skórę na dotyk, innych rozgrzeją dodatkowe wibracje lub solidny klaps zasadzony w tyłeczek stylową skórzaną łapką.

Nieważne jakich gadżetów chcesz spróbować, jeśli wizyta w tradycyjnym sex shopie może być dla ciebie krępująca. Dlatego z pomocą przychodzi internet. Sex shop online to rozwiązanie nie tylko dla onieśmielonych ideą zakupu gadżetów erotycznych. Oferta sklepów online pozwala na wybór z szerokiego spektrum produktów urozmaicających i usprawniających życie intymne.

Kolejność pieszczot

W rozpaleniu kobiety bardzo ważna jest kolejność stymulacji, nie możesz przejść za szybko celu. Jednak prosty spacer od górnych stref erogennych do dołu może być zbyt przewidywalny. Dlatego, po powolnym zejściu niżej wróć ponownie w górę, tym razem jednak z małą niespodzianką. Możesz powoli rozsmarowywać w ten sposób olejki erotyczne po ciele partnerki. Te, aby rozpocząć swoje rozgrzewające lub mrowiące działanie, potrzebują kilku minut.

Wspaniałym podstawowym elementem gry wstępnej jest też wibrator. Służy on nie tylko do penetracji, ale często posiada szerszy koniec, który spełnia funkcję masażera. Wibratory kojarzone generalnie z samozaspokajaniem kobiet w rzeczywistości mają szerokie zastosowanie w urozmaicaniu zabaw obojga partnerów.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Zdrowe nawyki i dobre samopoczucie
Następny Zimowa regeneracja ze Stapiz!