fbpx
sobota, 18 maja 2024

Każdy, kto czyści zęby szczoteczkami marki Curaprox, nie chce korzystać już z innych, ze względu na dwa powody. Są one delikatne, ale zarazem niezwykle skuteczne. Tym razem szwajcarska firma poszła o krok dalej i stworzyła nową szczoteczkę, która zaskakuje w każdym wymiarze.

Wykonana w wysokiej jakości standardzie GOLD, CS 12460 Velvet, jest miękka jak aksamit. Posiada łącznie aż 12460 włókien CUREN®! To dziesięć razy więcej niż w zwykłej szczoteczce. Do tego piękny, elegancki i matowy design. CS Velvet przenosi higienę jamy ustnej w zupełnie inny wymiar. Nie wierzysz? Wypróbuj koniecznie już dziś!

Czy może być coś równie delikatnego jak aksamit? Tak! Nasza nowa udoskonalona szczoteczka CS 12460 Velvet. Jest odzwierciedleniem prawdziwej delikatności. To za sprawą 12460 ciasno osadzonych, niewiarygodnie cienkich włókien CUREN®. Każde z nich ma średnicę zaledwie 0,08mm, prawie tak cienką jak włos. Gęsta powierzchnia czyszcząca doskonale usunie płytkę nazębną, nie uszkadzając dziąseł. Już nigdy nie będziesz uskarżać się na jakiekolwiek zranienia dziąseł, a Twoje zęby będą doskonale czyste – szczoteczka idealnie kruszy i usuwa płytkę nazębną.

Mycie zębów ułatwia także lekko odchylona główka oraz ośmiokątna rączka, pomagająca wygodnie utrzymać szczoteczkę pod prawidłowym kątem 45 stopni w kierunku linii dziąseł. Produkt dostępny w 36 wersjach kolorystycznych. Dzięki temu możesz wybrać swoją ulubioną. Wypróbuj raz, a gwarantujemy, że już nigdy nie będziesz się mógł bez niej obejść.

Sugerowana cena: 35,90 zł (promocja czasowa na curaprox.pl: 29,50 zł)

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego: www.curaprox.pl

Poprzedni

Uwierz w niewiarygodne! Nowość od Sephora Collection - BEST SKIN EVER

Następny

Dzień Kobiet z my’BIO. Podaruj wspaniały prezent

Zobacz również to: