fbpx
niedziela, 21 lipca 2024

Latem stoi przed tobą wyzwanie. Jak utrzymać idealny poziom nawilżenia skóry? Jak ją dotlenić, odżywić, ukoić podrażnienia, wzmocnić naczynka i zabezpieczyć przed działaniem wolnych rodników? Klimatyzacja, morskie kąpiele i opalanie niweczą twoje starania. Chyba że pójdziesz na zabieg S-Skin.

Zabieg S-Skin wychodzi naprzeciw potrzebom skóry podczas lata. Bo chociaż ty uwielbiasz tę porę roku, twoja skóra jej nie znosi. Klimatyzacja rujnuje jej warstwę hydrolipidową, która zabezpiecza przed odwodnieniem. Skóra staje się sucha, szorstka i skłonna do podrażnień. Opalanie także sprzyjają utracie wilgoci. Podobnie szkodzą jej kąpiele w słonej lub chlorowanej wodzie. Wszystkie te zdawałoby się niewinne przyjemności prowadzą do jej wysuszenia. Skóra staje się szorstka i podrażniona. Traci elastyczność i jędrność, a pod koniec wakacji zamiast młodziej wyglądasz starzej. Aby tego uniknąć, warto rozejrzeć się za dodatkowym wsparciem dla skóry. Idealny będzie zabieg S-Skin, który opracowali eksperci jednej z największych sieci beauty w Polsce – Yasumi.

Korzyści z zabiegu

Wszystkie etapy zabiegu S-Skin prowadzą do przywrócenia idealnego poziomu nawilżenia skóry, odżywienia jej, dotlenienia, ukojenia podrażnień, wzmocnienia naczynek i zabezpieczenia przed działaniem wolnych rodników. Po zabiegu skóra jest gładka, elastyczna, jędrna, promienna.

  • I etap – zabieg rozpoczyna się oczyszczeniem skóry z makijażu, sebum, kurzu, wszelkich zanieczyszczeń atmosferycznych. Oczyszczanie jest bardzo dokładne, staranne, ale delikatne. Sekret tkwi w tym, by przy oczyszczaniu nie osłabiać płaszcza hydrolipidowego skóry.
  • II etap – polega on na usunięciu martwych komórek naskórka przy pomocy delikatnego peelingu kawitacyjnego.
  • III etap – na świeżą, czystą skórę aplikowana jest ampułka z witaminą C, a jej działanie spotęgowane jest infuzją tlenową. Witamina C wymiata wolne rodniki, wzmacnia naczynka, poprawia zdolności skóry do syntezy kolagenu, rozjaśnia i przywraca skórze blask.
  • IV etap – zabieg wieńczy głęboki relaks z maską algową, która intensywnie nawilża, oczyszcza z toksyn, łagodzi i koi podrażnienia, tworzy na skórze ochronny film.

Cena zabiegu na twarz – 220 zł

Zabieg dostępny w wybranych gabinetach YASUMI w całej Polsce gabinety.yasumi.pl

Poprzedni

„Mister Perfect”

Następny

Linia PRE-AGE od UZDROVISCO – ochrona przed fotostarzeniem oraz przebarwieniami.

Zobacz również to: