TARTE w perfumeriach SEPHORA w Polsce!


TARTE wyspa-kobiet.pl

TARTE WIERZY W PRZEKRACZANIE GRANIC BEAUTY, OBALANIE STEREOTYPÓW I ŻYCZLIWOŚĆ. WIERZY W WYSOCE EFEKTYWNE I NATURALNE PRODUKTY – BEZ KOMPROMISÓW. WIERZY W KUNSZT I DOBRE SKŁADNIKI.

W roku 2000 “makeup junkie” – jak sama o sobie mówi Maureen Kelly – postanowiła udowodnić, że szyk glamour może mieć dla kobiet wiele zalet i w swojej nowojorskiej kawalerce rozpoczęła działalność Tarte. Maureen – pionierka stosowania wysoce efektywnych naturalnych produktów – stworzyła linię łatwych w użyciu kosmetyków, których trwałość została przetestowana w szerokiej gamie kolorystycznej – w celu zagwarantowania kobietom autentycznych rezultatów. Dzisiaj wielokrotnie nagradzane formuły i stylowe, ekologiczne opakowania Tarte są dostępne w 200 krajach a także cieszą się dobrą renomą zarówno wśród dziennikarzy jak i gwiazd na całym świecie.

TARTE wyspa-kobiet.pl

Maureen Kelly jest założycielką i dyrektor generalną marki Tarte cosmetics – linii produktów gruntownie testowanych przez długi czas, które są nasycone składnikami gwarantującymi autentyczne rezultaty. Jedną z największych pasji Maureen jest pomoc osobom, które jej najbardziej potrzebują. Od premiery Tarte w roku 2000 misja ta stanowi nieodzowny element modelu biznesowego i kultury marki. Maureen jest niezwykle przedsiębiorcza, kreatywna, pełna pasji i proaktywna – nieustannie dostarcza nowych pomysłów, które charakteryzują Tarte.

Kelly jest również założycielką i prezes “Heart to Tarte” – organizacji non-profit, która pomaga czynić świat piękniejszym. Fundacja między innymi działa na rzecz pomocy zwierzętom, wspiera kobiety w realizacji ich celów i pomaga zwalczać cyber-przemoc wśród młodych osób. W przerwach w pracy nad kolejną wyczekaną premierą Tarte, Maureen spędza czas na plaży z mężem i dwoma synami.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Chcesz wybielić zęby? Najlepsze efekty oferuje gabinet stomatologiczny
Następny OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA DLA TWOICH UST