fbpx
sobota, 18 maja 2024

Zdrowe, lśniące, elastyczne, gładkie, pełne objętości, świetnie wystylizowane. Takie włosy to marzenie, które właśnie się spełnia! Dzięki nowym produktom w serii Styling Effect Joanna wszystko ułoży się tak, jak chcesz!

Stylizacja zaczyna się od pielęgnacji, bo zadbane i wypielęgnowane włosy lepiej się układają. Dlatego w nowościach Styling Effect Joanna sprytnie połączono dwa w jednym! Na przykład Lakier do włosów z keratyną doskonale utrwala fryzurę, zabezpiecza ją przed puszeniem i elektryzowaniem, zachowując swobodę ruchu oraz naturalną elastyczność włosów. A jednocześnie dostarcza im podstawowego budulca – keratyny, która wnika w strukturę kosmyków i naprawia uszkodzenia. Genialne! Lakier dostępny jest w dwóch wersjach: bardzo mocny – w sam raz na co dzień i ekstramocny – idealny na wielkie wyjścia. Każdy w cenie 10 zł/250 ml.

Keratyna jest także składnikiem dwóch nowych pianek do włosów z serii Styling Effect Joanna. Obie ułatwiają ułożenie wymarzonej fryzury i nadają jej długotrwałą objętość bez sklejania i usztywniania włosów. Za to zapewniając im dogłębne nawilżenie, odbudowę i naturalny, zdrowy blask. Do wyboru: Pianka do włosów bardzo mocna i Pianka do włosów ekstramocna.

Cena 10 zł/150 ml

Nowością w tej serii jest także Pianka Objętość i Elastyczność, która zapewnia termoochronę podczas modelowania włosów z użyciem wysokiej temperatury. Zastosowano w niej innowacyjny polimer stylizującym, który zwiększa objętość fryzury bez sklejania i usztywniania włosów. Można ją nakładać na całej długości lub tylko u nasady. Cena: 10 zł

Dopełnieniem pełnych objętości stylizacji jest nowy Lakier do włosów Objętość, który dzięki specjalnie opracowanej metodzie aplikacji oraz zbilansowanej ilości dodatków nie obciąża fryzury. W jego składzie znajduje się ten sam innowacyjny polimer stylizujący, który działa także w piance. I podobnie jak piankę można go używać na dwa sposoby: na całość włosów albo tylko u nasady. Cena: 10 zł

Poprzedni

WELCOME TO NOU GARDEN. Mgiełka do ciała NOU Cherry Blossom

Następny

„Zostań w domu” z nową edycją boxa BeGlossy

Zobacz również to: