fbpx
wtorek, 21 maja 2024

W kinach wystartowała nowa kampania kinowa marki so!flow by VisPlantis. Spot promujący serię kosmetyków do wszystkich porowatości włosów będzie wyświetlany w 280 kinach studyjnych KinAds Media w całej Polsce.

Celem kampanii jest promocja trzech linii marki so!flow:

  • do włosów niskoporowatych
  • do włosów średnioporowatych
  • do włosów wysokoporowatych.

Marka stawia na edukację w kwestii porowatości włosów i zaznacza, że piękny i zdrowy wygląd włosów to zasługa odpowiedniej pielęgnacji. Aby właściwie dopasować kosmetyki do włosów, trzeba wiedzieć jaki jest ich typ, dlatego na stronie Test na porowatość włosów – so!flow (soflow.pl) można wykonać prosty test, który da odpowiedź na pytanie o porowatość włosów. Kampania kinowa potrwa do połowy czerwca. Zapraszamy do kin, ponieważ na końcu spotu czeka na widzów niespodzianka od so!flow.

Kampania kinowa potrwa do połowy czerwca. Zapraszamy do kin, ponieważ na końcu spotu czeka na widzów niespodzianka od so!flow.

so!flow

to linia kosmetyków wyróżniająca się innowacyjnym podejściem opartym na naturalnych recepturach. Dążąc do dostarczenia kompleksowej pielęgnacji dla różnych typów włosów, so!flow oferuje produkty, które nie tylko odżywiają i wzmacniają włosy, ale także przynoszą im piękno i zdrowie. Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć naukowych i składników pochodzenia roślinnego, so!flow staje się wyborem numer jeden dla osób poszukujących efektywnych i naturalnych produktów do pielęgnacji włosów.

Poprzedni

Krok w krok za trendami. Kolekcja Rider 2024 – dla tych, którzy chcą się bawić modą

Następny

Delikatnie, proszę! Pianka do higieny intymnej Joanna Sensual

Zobacz również to: