Czym zajmuje się SkyClinic?


SkyClinic wyspa kobiet

Kliniki medycyny estetycznej Sky Clinic znajdujące się w Warszawie i Wrocławiu to lider zarówno w dziedzinie transplantacji włosów, jak i medycyny estetycznej i kosmetologii. Status „Diamentowej kliniki” przyznany przez ARTAS CLINICAL EXCELENCE stawia Sky Clinic na równi z najlepszymi klinikami tego typu na terenie Europy. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii oraz wykwalifikowany w ich używaniu zespół specjalistów są gwarancją najwyższej jakości usług, a wieloletnie zaufanie pacjentów i znakomite opinie obrazują indywidualne i troskliwe podejście do każdego pacjenta.

Klinika jest również certyfikowanym centrum szkoleniowym dzielącym się swoim bogatym doświadczeniem z zakresu transplantacji włosów z kolejnymi lekarzami. Szeroka oferta wykonywanych usług i interdyscyplinarny zespół umożliwiają uzyskanie pomocy w wielu różnych przypadłościach, zarówno w oparciu o wskazania zdrowotne, jak i potrzeby estetyczne. Współpraca lekarzy, kosmetologów, dermatologów i trychologów umożliwia nową jakość holistycznego podejścia do pacjenta i zapewnienie mu profesjonalnej opieki przed, w trakcie oraz po zabiegu. Dla ułatwienia z ofertą można się zapoznać w oparciu o różne kryteria wyboru, co daje możliwość szybkiego odnalezienia rodzajów terapii dedykowanych do danego problemu, ale też zapoznania się z całą listą usług oferowanych z danej dziedziny.

Klinika może pochwalić się specjalistami nieoperacyjnej medycyny estetycznej, którzy w konsultacji z dermatologami i kosmetologami przeprowadzają zabiegi mające na celu pozbycie się negatywnie wpływających na samopoczucie pacjenta defektów urody, a także zahamowanie procesów starzenia się skóry. Wyposażenie na najwyższym poziomie daje duże możliwości stosowania stosunkowo nieinwazyjnych metod terapii, ale w przypadku konieczności przeprowadzenia operacji plastycznej również można skorzystać z usług SkyClinic dzięki obecności lekarzy specjalistów chirurgii plastycznej w zespole.

Klinika oferuje również usługi z dziedziny ginekologii estetycznej, która ma na celu przywrócenie komfortu współżycia i poprawę kondycji okolic intymnych, ale też wyeliminowanie męczących problemów zdrowotnych.

Najbardziej wyróżniające na tle innych klinik jest doświadczenie SkyClinic z zakresu transplantacji włosów. Nieinwazyjny zabieg wykonany metodą FUE przez najnowocześniejszego robota ARTAS 9X w asyście lekarza i zespołu medycznego to najskuteczniejszy z obecnie stosowanych sposób na przeszczep włosów (zarówno na głowie, jak i na brodzie) i terapię łysienia. Kompleksowe wyjaśnienie planu zabiegu i ważnych kwestii które go dotyczą, przedstawienie modelu efektu 3D na podstawie zdjęć pacjenta i badanie jakości włosów przy użyciu dermatoskopu to tylko niektóre z powodów, przez które ten rodzaj zabiegów cieszy się w klinice niesłabnącą popularnością.

Dlaczego warto skorzystać z usług medycyny estetycznej?

W ostatnich latach coraz więcej osób zaczyna korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Po sposoby na odmłodzenie i poprawienie swojego wyglądu sięga coraz więcej Pań, ale też Panowie wykazują rosnące zainteresowanie. Nawet jeśli dana przypadłość bezpośrednio nie wywołuje objawów bólowych czy dyskomfortu cechy może na tyle obniżać samoocenę i poziom pewności siebie, że życie pacjenta jest w widoczny sposób utrudnione. Rozwój nauki i technologii otwiera coraz więcej dróg do poprawy ludzkiego komfortu, a niewiele jest na to skuteczniejszych sposobów niż poczucie się dobrze we własnej skórze.

Warto pamiętać że medycyna estetyczna może również naprawiać szkody wyrządzone niepoprawnym leczeniem w przeszłości. Nieleczony trądzik lub stosowanie w jego terapii nieodpowiednich produktów czy leków często prowadzi do powstawania na twarzy widocznych blizn, które w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić do skrajnego ograniczenia życia towarzyskiego i głębokich kompleksów. Laserowe usunięcie blizn oferowane przez klinikę może szybko i skutecznie podnieść jakość życia pacjenta, w trwały sposób pozbywając się często wieloletniego problemu. Ten sam rodzaj kuracji sprawdza się również świetnie w usuwaniu przebarwień, niezależnie od powodu ich powstania. Już jednorazowy zabieg daje natychmiast widoczne efekty, które utrzymują się przez długi czas. W ten sam sposób można się również skutecznie pozbyć brodawek, z którymi zmagają się osoby w każdym wieku. Równie skuteczne efekty osiąga się w terapii nadmiernej potliwości, która również może dotknąć osoby w każdym wieku i w znacznym stopniu utrudnia funkcjonowanie.

Przeciwwskazaniami do laseroterapii są ciąża, okres karmienia oraz poważne schorzenia skórne, dlatego tak ważna jest oferowana przez klinikę specjalistyczna konsultacja przed wykonaniem każdego zabiegu, jednak poza wymienionymi przypadkami każdy może się jej bezpiecznie poddać. Odrobinę większe ograniczenia pojawiają się przy laseroterapii rumieniu – ze względu na konieczność powtarzania zabiegów i ich większą intensywność nie mogą poddawać się im osoby zmagające się z chorobami na tle hormonalnym ani stosujące antybiotyk krócej niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.

Nie ma chyba osoby która choć raz w życiu nie chciałaby zatrzymać, a przynajmniej zahamować procesu starzenia się. To zupełnie naturalna i powszechna potrzeba, na którą odpowiedź stanowią różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej. W tej dziedzinie największą popularnością cieszą się różnego rodzaju metody usuwania zmarszczek i przywracania skórze utraconej sprężystości. Tutaj również zastosowanie znajduje terapia wiązką laserową, ale również wykorzystanie nici liftingujących, rewitalizujących czy toksyny botulinowej, które w delikatny sposób skutecznie pozbywają się efektów upływu czasu. Dzięki niskiej inwazyjności stosowanych metod otrzymuje się efekt porównywalny do uzyskiwanych dzięki operacjom plastycznym przy jednoczesnym znacznym ograniczeniu ryzyka efektów niepożądanych i czasu rekonwalescencji, dzięki czemu lista przeciwwskazań jest ograniczona do absolutnego minimum.

Skutecznym sposobem na odmłodzenie wyglądu jest też prowadzone w klinice modelowanie twarzy takimi metodami jak lifting czy fotoodmładzanie, któremu może poddać się każda osoba zauważająca u siebie utratę jędrności skóry twarzy. Jedyne ograniczenia w tym przypadku to indywidualne problemy zdrowotne, dlatego tak ważna jest konsultacja lekarska pozwalająca na wykluczenie występowania czynników mogących obniżyć poziom bezpieczeństwa zabiegu.

Kolejną grupa oferowanych zabiegów zajmuje się usuwaniem lub dodawaniem tkanki tłuszczowej w poszczególnych częściach ciała. Jedną z metod modelowania twarzy jest właśnie przeszczep tłuszczu, klinika oferuje też kilka różnych sposobów na pozbycie się podwójnego podbródka. Nadmiar tkanki tłuszczowej w innych partiach ciała również nie stanowi problemu dla nowoczesnej medycyny estetycznej – zarówno małoinwazyjne metody korzystające z ultradźwięków, fal akustycznych czy podciśnienia, jak i różnego rodzaju metody liposukcji są na tyle bezpieczne, że praktycznie każdy może się im poddać po uprzedniej konsultacji lekarskiej, a poprawa komfortu i jakości życia na pewno będzie tego warta.

Również w ginekologii rozwijająca się coraz bardziej medycyna estetyczna stanowi nieocenione wsparcie. Wyjątkowo kłopotliwa przypadłość nietrzymania moczu dotyka głównie kobiet w okresie menopauzy, ale problemy na tym polu mogą zdarzyć się każdemu. Wstyd i nieustający lęk przed „wpadką” mogą mieć druzgocący wpływ na stan psychiki. Dzięki zabiegom oferowanym przez klinikę można nie tylko pozbyć się tej dolegliwości, ale też przywrócić komfort w życiu seksualnym i utraconą pewność siebie. Troskliwa i drobiazgowa opieka lekarza i zespołu medycznego zapewnia pacjentkom maksymalnie komfortowe warunki i poczucie bezpieczeństwa, tak ważne w procesie rekonwalescencji.

Liderzy w transplantacji włosów

Klinika SkyClinic wyróżnia się na tle tego typu klinik w kraju i na całym świecie. Specjaliści posiadający niezaprzeczalnie najbogatsze doświadczenie w obsłudze stosowanego nowoczesnego sprzętu i współpraca z różnego rodzaju personelem medycznym to gwarancja najlepszego efektu. Przeszczep włosów metodą FUE polegający na pobraniu przez najnowocześniejszego w swoim rodzaju robota ARTEM 9X nienaruszonych mieszków włosowych z obszarów o ich dużym zagęszczeniu, a następnie wszczepieniu ich w obszar dotknięty łysieniem przez zespół lekarski to najskuteczniejsza metoda terapii utraty włosów znana medycynie.

Zabieg jest wykonywany w trybie chirurgii jednego dnia w znieczuleniu miejscowym i poza indywidualnymi przypadkami każdy może się mu poddać, ale klinika prowadzi też inne metody terapii tej przypadłości, takie jak leczenie komórkami macierzystymi czy osoczem bogatopłytkowym. Wyróżnienia na arenie międzynarodowej i fakt bycia Certyfikowaną Jednostką Szkoleniową Systemu ATRAS dla lekarzy z całego świata stawia SkyClinic w światowej czołówce placówek tego typu i wraz z niesłabnącym zainteresowaniem coraz szerszego grona odbiorców ugruntowuje jej silną i stabilną pozycję na rynku zabiegów estetycznych.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Sprawdź skład swojego kremu - czy zawiera aktywne składniki?
Następny Gładko, gładziej… Velvetic! Hypoalergiczny wosk do depilacji twarzy i ciała od Coloris Cosmetics