fbpx
wtorek, 16 lipca 2024

Wymiana wiedzy w mediach społecznościowych uczyniła z ich użytkowników ekspertów od pielęgnacji włosów i skóry. Etykiety i składy nie mają już przed nami tajemnic. W tym świecie doskonale odnajduje się RÉ EL BEAUTÉ – nowa marka ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji, która z szacunkiem i precyzją korzysta z synergii nauki z naturą. W swojej ofercie posiada serię produktów do twarzy AWAKENESS dla kobiet 35+, o szerokim działaniu regeneracyjnym. Kosmetyki RÉ EL BEAUTÉ zawierają wysokie, ale zrównoważone stężenia substancji aktywnych o naukowo opracowanych, dokładnie przebadanych formułach wysokiej skuteczności.

Dyscyplina geniuszu

Inspiracją do stworzenia linii AWAKENESS było przekonanie, że nauka może wspierać potencjał składników pochodzenia naturalnego, a nawet go potęgować. Takie wyzwanie mógł podjąć tylko zespół biotechnologów we współpracy z ekspertami marki z dziedzin, takich jak dermatologia, fizjologia skóry, chemia kosmetyczna czy kosmetologia. Dowodem ich pracy są liczne badania wykonywane na każdym etapie produkcji, a także testy aplikacyjne oraz aparaturowe przeprowadzone przed oficjalnym wejściem produktów na rynek na grupie, aż 400 kobiet, co nie jest standardem na polskim rynku kosmetycznym. Dzięki temu formuły kosmetyków RÉ EL BEAUTÉ wyróżniają się potwierdzoną skutecznością, bezpieczeństwem i bezkompromisową jakością. Zapewniają przy tym szybkie rezultaty podczas regularnej aplikacji. Dzięki rewolucyjnej precyzji udało się osiągnąć balans natury i nauki.

Unikalne składniki aktywne

Do produkcji kosmetyków RÉ EL BEAUTÉ wykorzystano wyjątkowe składniki aktywne zawierające substancje czynne w wysokich, lecz odpowiednio zrównoważonych stężeniach. Dzięki składnikom, takim jak m.in. ektoina, czynniki wzrostu, stymulatory tkankowe, neuromodulatory, które nie są powszechnie stosowane ze względu na wysoką cenę, a mają wyjątkowe działanie, produkty z linii AWAKENESS mogą pomóc osiągnąć efekt długotrwałego nawilżenia skóry, a także pobudzić ją do samoregeneracji. Co ważne, składniki pochodzą od certyfikowanych dostawców oraz są skrupulatnie sprawdzane pod względem ich produkcji czy pochodzenia, co świadczy o proekologicznym i odpowiedzialnym podejściu marki. W formułach kosmetyków znajdują się zarówno składniki naturalnego pochodzenia, jak i te uzyskane w procesie biotechnologicznym. Odtworzenie w laboratorium części komponentów występujących w naturze to rozwiązanie, dzięki któremu można uzyskać substancje czynne o takim samym działaniu, co pierwowzory, ale bez szkody dla środowiska naturalnego. Wśród składników aktywnych serii AWAKENESS można wymienić m.in. kwasy hialuronowy i foliowy, witaminy C oraz E, ektoinę, betainę, czynniki wzrostu, fermentowane oleje, peptyd biomimetyczny, konopeptyd, kofeinę, a także roślinne ekstrakty i inne. Opracowując składy produktów, wykluczono mikroplastik, silikony, parabeny, alkohol etylowy, syntetyczne barwniki oraz inne sztuczne substancji. Według normy ISO 16128 kosmetyki RÉ EL BEAUTÉ zawierają w swoich recepturach średnio 97% składników pochodzenia naturalnego.

Rytuał konsekwencji, czyli zregenerowana i odżywiona skóra po 30 dniach

Przy produkcji kosmetyków RÉ EL BEAUTÉ wzięto pod uwagę dwa istotne aspekty – odpowiednie proporcje i kolejność dodawania komponentów, zapewniając w ten sposób efektywniejsze i lepiej rozłożone w czasie dostarczanie substancji czynnych. Produkty polecane są dla kobiet 35+ o normalnym typie skóry, które w codziennej pielęgnacji potrzebują przede wszystkim nawilżenia, ale także regeneracji i odżywienia. Wszystkie produkty z serii AWAKENESS mają bogatą formułę i jednocześnie lekką konsystencję. Kosmetyki nawilżają skórę, ale także wspierają jej prawidłowe funkcjonowanie. Stosowane regularnie mogą redukować drobne zmarszczki, uelastyczniać, ujędrniać i wygładzać cerę, a także ujednolicać jej koloryt. Zastosowane substancje czynne mają wysoką biodostępność, dzięki czemu przenikają do głębszych warstw skóry. Efekt? Staje się ona zregenerowana i odżywiona. Testerki, które przez miesiąc stosowały kosmetyki z serii AWAKENESS zauważyły, że po tym czasie ich cera stała się bardziej nawilżona, ujędrniona i wygładzona, a także u wielu z nich doszło do redukcji drobnych zmarszczek, poprawy elastyczności oraz zmniejszenia wiotkości skóry i rozjaśnienia przebarwień. Seria AWAKENESS to wzajemnie uzupełniający się system produktów. Stosowane wspólnie w ramach systematycznej i konsekwentnej pielęgnacji zapewniają kompleksowy efekt widoczny już po 30 dniach. Rytuał pielęgnacyjny RÉ EL BEAUTÉ to skuteczne i transparentne produkty, na których można polegać.

Więcej na ten temat: https://reelbeaute.pl/

Poprzedni

Zielnik Polski Herbapolu. Moc natury dla wsparcia organizmu

Następny

Wiosenne nowości IKEA. Zaprośmy do domu świat za oknem i żyjmy z nową intensywnością

Zobacz również to: