fbpx
środa, 22 maja 2024

Nowy rok SEPHORA COLLECTION świętuje prezentując swoją najnowszą maskarę BIG BY DEFINITION. Fani wyrazistych, gęstych i pogrubionych rzęs znajdą ją już na sephora.pl oraz we wszystkich stacjonarnych perfumeriach Sephora.

SEPHORA COLLECTION to inspirująca i dynamiczna marka, która dzięki swojej ofercie setek produktów w tysiącach kombinacji kolorów oraz struktur, pozwala zatracić się i bawić wszystkim fanom piękna. Wraz z nią każdego dnia możemy odkrywać siebie na nowo i kreować swoją własną definicję piękna.

W perfumeriach Sephora właśnie zadebiutowała nowość marki – maskara BIG BY DEFINITION, która doskonale wykończy i podkręci każdy makijażowi look tego sezonu!

BIG BY DEFINITION – MASKARA

Maskara dodająca rzęsom objętości i gęstości

Nazwana „wielką” (big) nie bez powodu – dzięki swojej wielowymiarowej szczoteczce rozdziela rzęsy i uwidacznia je jedna po drugiej, dodając im objętości i pogrubiając je nawet o 135%*. Jej wegańska**, długotrwała formuła z woskami pochodzenia roślinnego, wygładza i odżywia, precyzyjnie rozczesując wachlarz rzęs. Wielowymiarowa szczoteczka nowej maskary dociera do wszystkich, nawet najmniejszych rzęs.

*Wynik badania na 24 sztucznych rzęsach, po 20 pociągnięciach szczoteczką.
**Formuła bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Cena: 62 zł

Kolekcjonuj, baw się i udostępniaj z #sephoracollection!

Poprzedni

Jak nie dać się zmanipulować i okłamać. Radzi doświadczony agent wywiadu

Następny

Top 10 produktów z Cosibelli - poznaj bestsellery 2021 roku

Zobacz również to: