fbpx
piątek, 17 maja 2024

Francuska marka La Sultane de Saba® przedstawia nowy ekskluzywny zapach dla kobiet Voyage La Sultane de Saba.

Esencją perfum jest kompozycja orientalnych zapachów, takich jak bursztyn, paczuli i delikatna wanilia- to wyraz autentycznego wrażenia olfaktorycznego o zniewalającym uroku. Flagowy zapach marki Ayurvedigue rozpieszcza zmysły nutami bursztynu, paczuli i wabili. Zapach tak kuszący, że otula kobietę niczym ramię ukochanego. To zmysłowa podroż do krainy miłości. Elegancki flakon ze złotą nakrętką podkreśla elegancki rodowód perfum.

O marce

Koncepcja La Sultane de Saba opiera się na starożytnych i drogocennych rytuałach piękna orientalnych kobiet, przekazywanych z pokolenia na pokolenie z matki na córkę.

Poprzez swoje autentyczne i oryginalne produkty oraz zabiegi na ciało dostępne w olśniewającej palecie zapachów i kolorów, La Sultane de Saba ma na celu zachęcić Cię do marzeń, podróży, odkrywania odległych horyzontów, kierując Cię do krainy słońca, gdzie ciało a umysł odnajduje esencję relaksu i dobrego samopoczucia.

Zainspirowany rytuałami pielęgnacyjnymi mistycznego Orientu, ale także Azji i nie tylko, La Sultane de Saba oferuje kilka linii produktów, z których każda oparta jest na unikalnej i magicznej autentyczności. Wszystkie kosmetyczki i masażystki z La Sultane de Saba ukończyły szkolenie w zakresie orientalnej depilacji i rytuałów hammam zgodnie z czystymi tradycjami przodków, przy użyciu określonych technik.

Cosmetique Mag Oscars 2010

Zestaw do masażu ajurwedyjskiego La Sultane de Saba został nominowany w kategorii pielęgnacja ciała i produktów łazienkowych w salonach kosmetycznych.

CosmetiqueMag Award 2007

La Sultane de Saba otrzymała nagrodę CosmetiqueMag Award w kategorii Body Care w Beauty Institute za gamę Balinese Travel.

H.Pierantoni Innovation Award 2006

Za gamę produktów L’Essentiel

Wyprodukowane we Francji

Cena produktu:

Perum Voyage La Sultane De Saba (100 ml): 530 zł

Więcej informacji na: www.lasultandesaba.pl

Poprzedni

Parias. Trylogia Przymierza Stali. Tom 1

Następny

Okres bez podpasek i tamponów? Tak, to możliwe!

Zobacz również to: