fbpx
piątek, 14 czerwca 2024

Dzieci kochają magiczne stworzenia. Wie o tym doskonale marka Carex, która wprowadziła do swojej oferty nowy wariant antybakteryjnego mydła w płynie – Unicorn Magic. Pachnie tęczową watą cukrową i sprawia, że mycie rączek to czysta fantazja! Bohaterem opakowania nowego wariantu jest Jednorożec, który nie ma jeszcze… imienia. Biorąc udział w specjalnej loterii, każdy może mu je nadać i przytulić wspaniałe nagrody!

Poznajcie nowość!

Nowy wariant antybakteryjnego mydła w płynie Carex z jednorożcem – uwielbianym stworzeniem przez dzieci i dorosłych  – przeniesie wszystkich na sam szczyt kolorowej tęczy! Zawarty w nim naturalny składnik antybakteryjny – kwas mlekowy  łagodnie obniża pH skóry, przez co stwarza niekorzystne środowisko do rozwoju bakterii. Kolorowe opakowanie i słodki zapach waty cukrowej zamienią zwykłe mycie rąk w zabawę, którą pokocha cała rodzina! *Cena: 6,99zł/250ml.

Nazwij jednorożca i przytul nagrody!

Marka Carex zwraca się do konsumentów z prośbą o pomoc w znalezieniu imienia dla swojego nowego, magicznego bohatera. W tym celu przygotowała wyjątkową loterię, w której każdy ma szansę mu je nadać. Jak to zrobić? To dziecinnie proste! Wystarczy zakupić dowolne mydło w płynie Carex, zachować paragon, a następnie zarejestrować go wraz ze swoją propozycją imienia dla jednorożca na stronie loterii www.carex-loteria.pl. Do zabawy można dołączyć również wysyłając SMS z imieniem i numerem paragonu na numer 732 480 393*.

W loterii przewidziane są NAGRODY GŁÓWNE: 3 x bon o wartości 4 000 zł na wycieczki organizowane przez biuro podróży ITAKA. Poza tym codziennie do wygrania są  nagrody pieniężne 10 x 50 zł oraz 10 zestawów mydeł Carex! Akcja promocyjna startuje 11 marca i potrwa do 30 kwietnia 2019 roku. Po więcej szczegółów zapraszamy na:  www.carex-loteria.pl

Oficjalne kanały marki:

www.carex.pl

www.facebook.com/carexpolska

www.instagram.com/carexpolska

www.carex-loteria.pl

 

 

Poprzedni

Najprzyjemniejszy demakijaż we wszechświecie

Następny

Nowość! GENTLE DAY® Jedyne opatentowane, ekologicznie certyfikowane tampony

Zobacz również to: