fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Długie, pogrubione i ciemne rzęsy są marzeniem każdej kobiety. To dzięki nim spojrzenie zyskuje na wyrazistości, a oczy wydają się większe. Co więcej, piękne rzęsy dodają kobietom pewności siebie, a to ona decyduje o ich atrakcyjności.

Lash Sensational od Maybelline New York, to maskara która powstała w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających kobiet. Nadaje rzęsom widocznego pogrubienia, a całemu spojrzeniu – hipnotyzującej głębi. Intensywny pigment tuszu i zaokrąglony kształt szczoteczki, podkreślą nawet krótkie i mało widoczne rzęsy. Dodatkowo, specjalnie opracowana, lekka formuła tuszu, nie skleja włosków i nie pozostawia na nich grudek.

Szczoteczka maskary Lash Sensational o zaokrąglonym kształcie dociera do każdego włoska. Umożliwia ich widoczne rozłożenie na całej linii oka oraz stopniowe budowanie coraz bardziej spektakularnego efektu, z każdą kolejną warstwą. Dla uzyskania najlepszego rezultatu, tusz należy aplikować dynamicznymi ruchami, delikatnie poruszając szczoteczkę z prawej do lewej strony. Efekt wyrazistego wachlarza rzęs można osiągnąć dzięki nakładaniu kilku warstw po sobie. Należy jednak pamiętać, aby tusz na rzęsach nie wysychał pomiędzy kolejnymi aplikacjami.

Cena: 36,99

 

Poprzedni

Praktycznie wygodne wnętrze

Następny

Mammodiagnostyka – nowe spojrzenie na badanie palpacyjne

Zobacz również to: