Masaż orientalny w Nice Spa – relaks dla ciała i duszy


Masaż orientalny wyspa kobiet

Masaż orientalny to jeden z najpopularniejszych zabiegów wybieranych przez osoby, pragnące zaznać głębokiego relaksu. To wszystko za sprawą swojego kompleksowego działania nie tylko na ciało, ale także na umysł i duszę. Masaż orientalny łączy w sobie skuteczne techniki relaksacyjne, zmniejszające napięcie w ciele z leczniczymi właściwościami. Niedziwne więc, że posiada obszerne grono zwolenników na całym świecie, w tym wśród klientów Nice Spa w Warszawie.

Wschodnie korzenie masażu orientalnego

Historia masażów orientalnych sięga aż 2,5 tysiąca lat wstecz. Wywodzą się one z krajów wschodnio-azjatyckich i czerpią z kultury Chin, Indii, Japonii czy Tajlandii. Rytuał ten jest ściśle powiązany z religią buddyjską. Pierwszymi osobami, które przeprowadzały masaż orientalny, byli właśnie buddyjscy mnisi. W ten sposób odkryto pozytywny wpływ masażów na życie człowieka. Obecnie masaże orientalne są częstym elementem wykorzystywanym w fizjoterapii, a także środkiem do utrzymania sprawności psychofizycznej.

Dla kogo przeznaczone są masaże orientalne?

Masaż orientalny sprawdzi się zarówno u osób zdrowych, które poszukują wyciszenia umysłu i rozluźnienia ciała po trudach dnia codziennego, jak i wśród osób z urazami, niedoborem energii, cierpiących na przewlekły stres. Masaż orientalny przywróci wewnętrzną równowagę w organizmie, która pomaga w utrzymaniu zdrowia fizycznego i psychicznego. Oprócz tego usunie niepotrzebne toksyny z organizmu, wspomoże działanie narządów wewnętrznych oraz zaktywizuje działanie systemu immunologicznego. Dodatkowo, olejki, używane podczas masażu nawilżą i intensywnie zregenerują skórę.

Masaż orientalny wyspa kobiet

Rodzaje masażu orientalnego

Nice Spa to ekskluzywne spa w Warszawie, które oferuje wiele odmian masażu orientalnego. Oto kilka z nich.

Masaż tajski

Jeden z najpopularniejszych masaży orientalnych, które oferuje swoim klientom Nice Spa. Masaż tajski polega na uciskaniu poszczególnych partii ciała, w tym mięśni, stawów oraz ścięgien. Ten kompleksowy zabieg zapewnia osobie masowanej głęboki relaks i rozluźnienie, a także przywraca pełną harmonię duchową i fizyczną.

Masaż aroma

Masaż aroma jest przede wszystkim wyjątkowym doznaniem dla zmysłów. Moc eterycznych olejków sprawia, że osoba masowana zatraca się całkowicie w krainie odprężenia i orientu. Całość ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie, przede wszystkim dzięki swoim właściwościom relaksacyjnym oraz oczyszczającym.

Koreański lifting twarzy

Ten masaż największą popularnością cieszy się w krajach azjatyckich, ale i w Polsce ma bardzo wielu zwolenników. Przede wszystkim dlatego, że działa odmładzająco i ujędrniająco, a dodatkowo wysmukla twarz i nadaje jej kształt litery V. Zabieg ten jest znakomitym sposobem na pielęgnację skóry, ale także ćwiczeniem mięśni twarzy.

Masaż królewski

Jest jednym z najbardziej złożonych i kompleksowych masaży orientalnych. Jego działanie obejmuje całe ciało oraz umysł. Masaż królewski oparty jest na 7 czakrach, które mają uwolnić umysł osoby masowanej, przywrócić jej równowagę i energię, a przy tym oczyścić ciało, aby czuło się świeżo i witalnie.

Masaż filipiński

Wyróżnia się wśród innych masaży swoimi leczniczymi właściwościami. Podczas masażu filipińskiego osoba przeprowadzająca zabieg skupia się na wyszukaniu miejsc na ciele będących źródłem bólu. Stosowane mocne i sprawne uciski przynoszą osobie masowanej ulgę i uśmierzenie bólu.

Masaż japoński

Swoje korzenie ma oczywiście w kraju kwitnącej wiśni. Skupia się przede wszystkim na górnych partiach ciała – plecach, szyi, głowie i ramionach. Jego celem jest stymulacja narządów, odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie organizmu, co z kolei przynosi pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne.

Masaż orientalny w Warszawie w Nice Spa

Salon Nice Spa w Warszawie oferuje bardzo wiele rodzajów masażu orientalnego. Każdy z nich ma swoje unikatowe cechy i właściwości, dlatego powinien być dobierany indywidualnie do potrzeb klienta. Nice Spa przeprowadza swoje zabiegi w sposób precyzyjny, dokładny z uwagą o zdrowie klienta. Osoby wykonujące masaż są przeszkolonymi fachowcami, którzy zadbają o to, aby każdy w strefie Orientu poczuł się zrelaksowany i wyciszony. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj pełną wersję artykułu „Masaż orientalny – rodzaje, zalecenia, przeciwwskazania„, na stronie salonu Nice Spa.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Foxy eyes – poznaj tę technikę makijażu oczu
Następny Przypał i cała reszta