LATO W MIEŚCIE Z DAX SUN UBRANADAPT


DAX SUN UBRANADAPT wyspa kobiet

O ochronie przeciwsłonecznej powinniśmy pamiętać nie tylko na wakacjach. W warunkach miejskich nasza skóra również narażona jest na szkodliwe działanie promieni słonecznych. I choć na urlopie nie wychodzimy na słońce bez odpowiedniej ochrony, w mieście często zapominamy o konieczności aplikowania produktów z filtrem. To duży błąd!

Nasza skóra każdego dnia – w zasadzie już od pierwszych dni życia – narażona jest na działanie negatywnych czynników zewnętrznych. Obok promieni UV, HEV i IR każdego dnia musi mierzyć się ze zgubnymi skutkami stresu, zanieczyszczeniem środowiska, smogiem, alergenami i wolnymi rodnikami.

Te wszystkie czynniki zewnętrzne to tzw. eksopzom, który przyczynia się do przedwczesnego starzenia komórek nawet… cztery razy bardziej niż wynikałoby to z uwarunkowań genetycznych!

Nowa linia DAX SUN UrbanAdapt Complete Protection skutecznie i kompleksowo chroni przed działaniem słońca i szkodliwych czynników zewnętrznych. Produkty wyróżniają ultralekkie konsystencje, które idealnie sprawdzą się zarówno na plaży, jak i w miejskiej dżungli.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni BRYSKA TWARZĄ MAYBELLINE NEW YORK STORIES
Następny Słodko-kwaśno na sezon grillowy