Idealny zestaw ortodontyczny od Curaprox


Idealny zestaw ortodontyczny od Curaprox wyspa kobiet

Proces leczenia aparatem ortodontycznym jest dość długi oraz wymagający dużej samokontroli pod względem higieny jamy ustnej. Szczotkowanie zębów jest w tym przypadku jeszcze ważniejsze, bowiem resztki jedzenia uwięzione w zakamarkach aparatu mogą wywoływać przebarwienia, próchnicę, choroby dziąseł, a także wydzielać nieprzyjemnych zapach.

Na początku prawidłowa higiena może wydawać się żmudna i sprawiać nieco problemów. Jednak z pomocą przychodzi firma Curaprox i linia specjalistycznych produktów, które umożliwią skuteczną pielęgnację jamy ustnej. Posiadając właściwe akcesoria z pewnością osiągniemy zamierzony cel, czyli piękny uśmiech, a przede wszystkim zdrowy zgryz.

Mycie zębów, na których znajduje się aparat ortodontyczny jest dość utrudnione. Z zadaniem tym doskonale poradzi sobie szczoteczka soniczna Curaprox Hydrosonic Pro. To idealny wybór do ogólnego czyszczenia zębów. Używanie tego modelu jest niezwykle intuicyjne. Posiada aż 7 specjalistycznych trybów czyszczenia oraz 3 innowacyjne główki (power, sensitive, single) z ultra cienkimi włóknami CUREN®, które wyczyszczą trudne obszary wokół aparatu. Szczoteczka hydrosoniczna wytwarza impuls o wysokiej częstotliwości, który usuwa płytkę nazębną, bakterie i jednocześnie daje kojący masaż obolałym dziąsłom.

Dla miłośników tradycyjnych rozwiązań firma Curaprox oferuje specjalną linię w skład której wchodzą m.in. szczoteczki manualne CS 5460 Ortho ultra soft oraz szczoteczki jednopęczkowe CS 1006 i CS 708 Implant Ortho. Model 5460 to świetna alternatywa dla Hydrosonic Pro. Posiada miękkie i gęste włosie ze specjalnym wgłębieniem, dopasowanym do kształtu aparatu, a włókna CUREN® delikatnie oczyszczą metalowe elementy oraz linię dziąseł. Doskonałym wyborem będą również szczoteczki jednopęczkowe, które pomagają oczyścić obszary wokół zamków. Model CS 1006 został stworzony z myślą o aparatach klasycznych. Z kolei CS 708 sprawdzi się w przypadku aparatów lingwalnych lub retainerów – rączka szczoteczki jest elastyczna, dzięki czemu zapewnia idealny kąt czyszczenia.

Kolejnym produktem, który powinien się znaleźć w niezbędniku każdej osoby posiadającej aparat ortodontyczny, są szczoteczki międzyzębowe. Dokładnie oczyszczą miejsca, do których nie jest w stanie dotrzeć konwencjonalna szczoteczka. Do wyboru mamy trzy rodzaje szczoteczek międzyzębowych: linia CPS prime przeznaczona jest przede wszystkim do ciasnych przestrzeni międzyzębowych; CPS perio 405 – do retainerów i drutów aparatu od wewnętrznej strony oraz CPS perio 408 – do obszarów pod drutami aparatu od zewnętrznej strony. Kluczowe jest jednak odpowiednie dopasowanie ich rozmiaru do indywidualnych potrzeb. W tym celu można poprosić ortodontę o profesjonalną poradę lub zaopatrzyć się w kilka rozmiarów i samodzielnie wybrać ten właściwy.

  • Curaprox Hydrosonic Pro: 855,00 zł
  • Curaprox CS 5460 Ortho ultra soft: 24,70 zł
  • Curaprox CS 1006: 24,70 zł
  • Curaprox CS 708 Implant Ortho: 24,70 zł
  • Curaprox CPS prime: 34,00 zł
  • Curaprox CPS 405: 34,00 zł
  • Curaprox CPS 408: 34,00 zł

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach
i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego: www.curaprox.pl

[metaslider id="18671"]
Poprzedni KOSMETYCZNE LESS WASTE
Następny tołpa.® authentic – minimum składników, maksimum efektów, oczyszczanie bez kompromisów