fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Skomponuj własnoręcznie cudowny prezent, który zachwyci panie dojrzałe, ceniące naturalną pielęgnację! Formuły przepełnione cennymi składnikami roślinnymi, silnie stymulującymi, zatrzymującymi wodę w skórze, spłycającymi zmarszczki. Podstawą kompozycji powinien być dobrany do wieku krem podstawowy, który zaleca się połączyć z kremem do pielęgnacji okolic oczu i serum z linii Bioklinika.

Seria bioklinika Uzdrovisco została opracowana tak, aby z kliniczną precyzją trafiać w potrzeby skóry w czasie okołomenopauzalnym i postmenopauzalnym: 50+, 60+, 70+.Inspirowana składnikami stosowanymi w gabinetach medycyny i dermatologii estetycznej do odmładzania wyglądu i utrzymywania skóry w doskonałej kondycji. Bogata w substancje wzmacniające o doskonałej biozgodności ze skórą.

W linii Bioklinika znajdzują się trzy kremy do twarzy doskonale dopasowane do potrzeb skóry w różnym wieku – zarówno składnikami, jak i konsystencją, komfortowy krem pod oczy oraz serum odmładzające, które wspomaga regenerację skóry dojrzałej i działa silnie przeciwzmarszczkowo.

Cena zestawu zależy od ilości wybranych produktów. Linia Uzdrovisco Bioklinika dostępna jest w drogeriach Rossmann i na www.uzdrovisco.com

PRODUKTY TESTOWANE DERMATOLOGICZNIE

Produkty dostępne w drogeriach Rossmann i na www.uzdrovisco.com

uzdrovisco.com

Poprzedni

Masz problemy ze snem? Wypróbuj nowość od Herbalife

Następny

Zmysłowy sposób na ciepłe chwile z Magic SPA

Zobacz również to: