fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Dzisiejszy, zabiegany świat stawia na naszej drodze mnóstwo wyzwań i obowiązków. Czasami zatracając się w codzienności zapominamy o sobie i o miłości do siebie, którą można wyrazić chociażby dbając o własne zdrowie i dobre samopoczucie. To właśnie dlatego marka Curaprox stworzyła wyjątkową szczoteczkę do zębów CS 12460 velvet.

Wykonana w wysokiej jakości standardzie GOLD sprawia, że codzienna higiena jamy ustnej zyskuje nie tylko nowy wymiar skuteczności, ale również przyjemności. Już teraz zadbaj o swój uśmiech w najdelikatniejszy sposób i pozwól, by ten rytuał stał się Twoim ulubionym.

Curaprox CS 12460. Szczoteczka, która powstała z miłości do pięknego uśmiechu. Co ją wyróżnia?

Jest delikatna jak aksamit. To wszystko dzięki 12460 ciasno osadzonym, niewiarygodnie cienkim włóknom Curen®. Każde z nich ma średnicę zaledwie 0,08 mm, prawie tak cienką jak włos. Gęsta powierzchnia czyszcząca doskonale usuwa płytkę nazębną, nie uszkadzając dziąseł. Mycie zębów ułatwia także lekko odchylona główka oraz ośmiokątna rączka, pomagająca wygodnie trzymać szczoteczkę pod prawidłowym kątem 45 stopni w kierunku linii dziąseł. Z Curaprox możesz mieć szczoteczkę w swojej wymarzonej kombinacji kolorystycznej, bo do wyboru masz aż 36 pięknych wersji! Postaw na doskonale czyste zęby już dziś.

Curaprox CS 12460 velvet: 37,50 zł/ szt.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki Curaprox dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl.

Poprzedni

Lista sędziego

Następny

Regenerująca kuracja dla włosów kręconych!

Zobacz również to: