fbpx
sobota, 18 maja 2024

Coraz więcej kobiet ma cerę wrażliwą, a to utrudnia nie tylko pielęgnację twarzy, ale przede wszystkim jej depilację. Czym usuwać włoski, jeśli skóra reaguje alergicznie nawet na zwykłą wodę? Marka Joanna znalazła odpowiedź: Hipoalergiczne plastry do twarzy Sensual.

U kobiet nawet niewielki wąsik generuje ogromne kompleksy, choć prawda jest taka, że skóra całego naszego ciała pokryta jest mniej lub bardziej widocznymi włoskami i twarz nie stanowi wyjątku. Z badań wynika jednak, że jedna na czternaście kobiet boryka się z nadmiernym owłosieniem wynikającym z przyczyn hormonalnych, genetycznych lub zdrowotnych.

Owłosienie twarzy nie musi być jednak ewidentne, by było irytujące. Wielu kobietom przeszkadza nawet ledwie widoczny, acz wyczuwalny meszek. Sposobów na rozwiązanie tego problemu jest wiele – od domowych preparatów po zabiegi w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Większość z nich nie jest jednak przeznaczona dla cery wrażliwej. W efekcie jej posiadaczki do niedawna musiały wybierać: skóra gładka czy podrażniona? To się właśnie zmienia. Wieloletnie badania i doświadczenie ekspertów marki Joanna w opracowywaniu receptur produktów do depilacji, pozwoliły im znaleźć rozwiązanie bez kompromisów.

Nowa, certyfikowana, hipoalergiczna formuła plastrów do twarzy Sensual została opracowana specjalnie z myślą o skórze wrażliwej. Nie było to łatwe zadanie, bo musiały one spełniać różne, często sprzeczne wymagania. Udało się! Formuła jest skuteczna, ale zgodnie z zasadą less is more, nieprzekombinowana, bo im mniej składników tym niższe ryzyko wystąpienia podrażnień i reakcji alergicznych. Wyselekcjonowano więc zaledwie pięć najlepszych i najbezpieczniejszych substancji. Plastry koją skórę, a jednocześnie doskonale dopasowują się do kształtu twarzy i bezwzględnie usuwają nawet najkrótsze włoski o długości 4 mm, dzięki czemu efekt utrzymuje się nawet do 4 tygodni.

W przypadku cery wrażliwej precyzja podczas depilacji jest szczególnie ważna, bo pozwala uniknąć niepotrzebnych poprawek i zmniejszyć częstotliwość zabiegów. Skóra reaktywna nie lubi nawet pocierania ręcznikiem, by jej nie drażnić, lepiej więc ograniczyć ilość bodźców do minimum.

Niewątpliwym sukcesem jest to, że po depilacji Hipoalergicznymi plastrami do twarzy Sensual Joanna nawet ta najbardziej wymagająca cera jest gładka i miękka w dotyku, a zaczerwienienie spowodowane usuwaniem włosków szybko znika. Niezależne badania dermatologiczne potwierdziły, że podczas zabiegu plastry nie tylko nie przesuszają, ale wręcz podnoszą poziom nawilżenia skóry. To także działanie profilaktyczne, bo przyczyną nadwrażliwości często jest nadmierna suchość, która osłabia naturalne mechanizmy obronne.

Joanna dba jednak nie tylko o naszą skórę. Z szacunku do zwierząt formuła plastrów Sensual jest w pełni wegańska, a wszystkie etapy ich produkcji odbywają się z troską o środowisko. Jeśli depilacja może być czuła, to Hipoalergiczne plastry do twarzy Sensual Joanna bez wątpienia właśnie takie są.

Zestaw zawiera 12 pasków

Cena: ok. 9,50 zł

Poprzedni

NIEOGRANICZONA SZEROKOŚĆ: LEE JEANS WYPUSZCZA LUŹNY FASON DLA NIEJ I DLA NIEGO

Następny

Pasty Be You od Curaprox Przywitaj wiosnę z pięknym uśmiechem

Zobacz również to: