fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Francuska marka La Sultane de Saba® wprowadza na rynek pozyskiwane z marokańskich oliwek czarne mydło La Sultane de Saba. Ta naturalna i tradycyjna pasta złuszczająca, jednocześnie odżywiająca skórę, to idealny rytuał pielęgnacji ciała. Czarne mydło pachnie olejkiem eterycznym z eukaliptusa o właściwościach antyseptycznych. Mydło idealnie sprawdza się jako peeling całego ciała.

Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Porady Dotyczące Stosowania

• Nakładaj na wilgotną skórę, używając bezpośrednio rękawicą Kessa
• Pozwól czarnemu mydłu działać w wodzie podczas kąpieli przez około piętnastu minut aby usunąć wszystkie martwe komórki za pomocą rękawicy Kessa
• Stosowanie: 1 raz na 15 dni

Dodatkowe Informacje

• Idealny środek myjący, złuszczający, oczyszczający, zmiękczający
• Skuteczny peeling, do stosowania raz lub dwa razy w miesiącu

Produkty Uzupełniające

Rękawica Kessa i wszystkie produkty rytuału Hammam

O marce

Koncepcja La Sultane de Saba opiera się na starożytnych i drogocennych rytuałach piękna orientalnych kobiet, przekazywanych z pokolenia na pokolenie z matki na córkę.

Poprzez swoje autentyczne i oryginalne produkty oraz zabiegi na ciało dostępne w olśniewającej palecie zapachów i kolorów, La Sultane de Saba ma na celu zachęcić Cię do marzeń, podróży, odkrywania odległych horyzontów, kierując Cię do krainy słońca, gdzie ciało a umysł odnajduje esencję relaksu i dobrego samopoczucia.

Zainspirowany rytuałami pielęgnacyjnymi mistycznego Orientu, ale także Azji i nie tylko, La Sultane de Saba oferuje kilka linii produktów, z których każda oparta jest na unikalnej i magicznej autentyczności. Wszystkie kosmetyczki i masażystki z La Sultane de Saba ukończyły szkolenie w zakresie orientalnej depilacji i rytuałów hammam zgodnie z czystymi tradycjami przodków, przy użyciu określonych technik.

Cosmetique Mag Oscars 2010

Zestaw do masażu ajurwedyjskiego La Sultane de Saba został nominowany w kategorii pielęgnacja ciała i produktów łazienkowych w salonach kosmetycznych.

CosmetiqueMag Award 2007

La Sultane de Saba otrzymała nagrodę CosmetiqueMag Award w kategorii Body Care w Beauty Institute za gamę Balinese Travel.

H.Pierantoni Innovation Award 2006

Za gamę produktów L’Essentiel

Wyprodukowane we Francji

Cena produktu:

Czarne mydło eukaliptusowe La Sultane de Saba (300 ml): 230 zł

Więcej informacji na: www.lasultandesaba.pl

Poprzedni

J.R.R. Tolkien. Biografia

Następny

Zatrzymaj czas z Urodomaniaczkami. Przeciwstarzeniowa pielęgnacja bez tajemnic!

Zobacz również to: