fbpx
poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Szwajcaria to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych krajów Europy. Mlekiem płynąca kraina kojarzy nam się zazwyczaj ze strzelistymi, ośnieżonymi szczytami, cudownymi krajobrazami a przede wszystkim z precyzją i dokładnością. To właśnie było impulsem do działania.

Współpraca z lokalnymi i międzynarodowymi artystami pozwoliła na stworzenie nowej, limitowanej edycji szczoteczek CS 5460 SWISS od Curaprox, które zapewniają niezwykle skuteczną higienę jamy ustnej. Tym razem łączą one w sobie klasykę szwajcarskiego wzornictwa z nowoczesnym designem. W dwupaku prezentującym górską panoramę, szczoteczki zostały zróżnicowane poprzez kolor włosia na główce – białe i czerwone kwiaty sprawiają, iż nie umkną niczyjej uwadze. Dodatkowo przezroczyste rączki nadają niecodziennego charakteru i są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają nieco innowacji w swojej łazience.

Linia CS 5460 ultra soft limitowanej szwajcarskiej edycji to idealne połączenie delikatności z oryginalnym wyglądem, który przenosi sztukę mycia zębów na zupełnie nowy poziom. Na główce zastosowano aż 5460 pojedynczych, ultracienkich włókien CUREN®, dzięki którym szczoteczka jest jednocześnie miękka i bardzo skuteczna! Opracowane zostały przez szwajcarskich specjalistów w dziedzinie stomatologii i bezsprzecznie górują nad standardowymi włóknami nylonowymi. Zaletą jest również lekko odchylona, kompaktowa główka, która dociera wszędzie tam gdzie potrzeba. W połączeniu z ośmiokątną rączką, pomagającą w trzymaniu szczoteczki pod właściwym kątem, efekt szczotkowania jest zmaksymalizowany.

Sugerowana cena detaliczna dwupaku: 53 zł

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego: www.curaprox.pl

 

Poprzedni

La Prairie Skin Caviar Liquid Lift - kawior symbolem bogactwa

Następny

Dzika książka o dzikach i o ich kuzynach

Zobacz również to: