fbpx
wtorek, 21 maja 2024

W ajurwedzie dbałość o urodę zaczyna się od relaksu i wyciszenia. Ajurweda nie jest rzeczywistą metodą leczenia, lecz pełnym systemem zasad i wierzeń o duchu, ciele i umyśle. „Ayurweda” dosłownie oznacza „wiedzę o życiu”. Podstawową zasadą ajurwedy jest pełna równowaga pomiędzy umysłem, ciałem oraz duchem. Równowaga zapewnia dobre samopoczucie, szczęście, piękny wygląd i zdrowie.

Niekorzystne nawyki, zanieczyszczenie środowiska czy przetworzona żywność wpływają negatywnie na zdrowie i stan skóry. Zatem odpowiednia pielęgnacja zarówno ciała, jak i umysłu wydają się być czynnikami niezbędnymi w podtrzymywaniu prawidłowego funkcjonowania skóry i włosów. Ajurweda jest „nauką o długowieczności”, której początki sięgają okresu sprzed 5 tys. lat. To system medycyny holistycznej, która nie tylko leczy, ale również zapobiega chorobom. System który wykorzystuje potencjał natury w zachowaniu zdrowia i zdrowej kondycji naszej skóry i włosów.

Marka VENITA zainspirowana filozofią i tradycją ajurwedy przygotowała kolekcję farb wegańskich opartych o zioła i składniki roślinne. Ziołowa farba do włosów VENITA zawiera 100% wyłącznie naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Skład gwarantuje ochronę łuski włosów i nie uszkadza ich mechanicznie. Naturalne zioła, tradycyjnie wykorzystywane w ajurwedyjskiej medycynie i filozofii zdrowego życia posiadają bowiem moc pochodzącą z głębi natury. Wyjątkowy skład farb do włosów gwarantuje ich piękny wygląd i blask koloru. Wolne od jakichkolwiek dodatków chemicznych, oddają nam to co najcenniejsze:

• długotrwały efekt z naturalną, niewidoczną linią odrostu
• optymalnie pokrywają siwe włosy
• możliwość łączenia składników dla uzyskania indywidualnego koloru
• pogrubiają włosy i zwiększają ich objętość
• nie zawierają syntetycznych barwników
• odpowiednie dla osób z wrażliwą skórą
• polecane dla VEGAN
Katalog odcieni:
8.4 miedziany blond
4.4 kasztanowy brąz
1.11 czerń indygo
3.0 czarna czekolada
4.0 brąz
4.34 orzechowy brąz
6.46 chna

Cena:

Wegańska farba do włosów VENITA (100 gram): 25 zł

Kosmetyki dostępne w drogeriach na terenie całego kraju. Więcej informacji na stronie: www.venita.pl

Poprzedni

Przemienić traumę. Droga do nadziei i uzdrowienia

Następny

Lilie królowej. Wilczyce

Zobacz również to: