fbpx
wtorek, 16 lipca 2024

Nasze babcie to nie tylko ciepłe wspomnienia z dzieciństwa, to również drogocenna skarbnica wiedzy na temat domowych sposobów pielęgnacji ciała i włosów. Poszanowanie dla tradycyjnych receptur oraz nieustanny rozwój to wartości, które od pokoleń pielęgnowane są przez krakowską markę kosmetyczną Barwa.

Seria Barwa Naturalna – przekazująca od pokoleń, w wygodnych buteleczkach, drogocenne receptury naszych babć – w lipcu została powiększona o nowe produkty do pielęgnacji ciała i włosów. Kontynuując tradycję pielęgnacji inspirowanej naturalnymi i dobroczynnymi właściwościami kuchennych składników, w portfolio serii pojawiają się nowe, dobrze znane Polkom wyciągi z siemienia lnianego, octu jabłkowego, protein ryżu oraz jajka.

BARWA NATURALNA MYDŁO BAWEŁNIANE W PŁYNIE

Kompozycja oleju z bawełny i gliceryny zawartych w mydle pielęgnują i nawilżają skórę, zapewniając jej warstwę ochronną bez wywoływania nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia po umyciu. Zawarte w mydle składniki o działaniu nawilżającym wspomagają regenerację suchej i podrażnionej skóry.

BARWA NATURALNA MYDŁO W PŁYNIE RYŻOWE

Zestawienie protein ryżu w połączeniu z allantoiną i gliceryną zawartymi w mydle, zapewniają ochronę i nawilżenie skóry, zachowując jej naturalną barierę naskórkową. Allantoina ma właściwości nawilżające, które zapobiegają utracie wody, pozostawiając skórę gładką i ukojoną.

Sposób użycia mydła w płynie

Na wilgotną skórę nanieś niewielką ilość mydła, rozprowadzaj do momentu uzyskania piany, spłucz pod bieżącą wodą.

Cena: 7,49 zł
Pojemność: 500 ml.

Poprzedni

Zimowy ogień

Następny

Różne oblicza miłości i jeden wspólny mianownik w filmach dokumentalnych Durex „Głośni w łóżku”

Zobacz również to: